Komsuoğlu Trabzonlu birinciyi kutladı

Kocaeli Üniversitesi Rektörü,Trabzonspor Klüp Başkanı Sadri Şener'in ablası Prof. Dr. Sezer Ş. Komsuoğlu, Vakfıkebir’in gururu olan Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislik Bölümü birincisi İlker Çavdar’ın mezuniyet törenine katılarak İlker Çavdar ve ailesi

Komsuoğlu Trabzonlu birinciyi kutladı

Kocaeli Üniversitesi Rektörü,Trabzonspor Klüp Başkanı Sadri Şener'in ablası Prof. Dr. Sezer Ş. Komsuoğlu, Vakfıkebir’in gururu olan Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislik Bölümü birincisi İlker Çavdar’ın mezuniyet törenine katılarak İlker Çavdar ve ailesini kutladı ve mutluluklarını paylaştı.

Eski Bakanlardan Ahmet Şener’in kızı,Başkan Sadri Şener'in Balası ve Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Komsuoğlu, doğup büyüdüğü İlçeden uzun yıllar sonra çıkan birinciyi kutlamak için Yıldız Teknik Üniversitesi’nde düzenlenen törene katıldı. Diplomasını Başbakan Erdoğan’dan alan İlker Çavdar’ı tebrik ederek ailesinin yaşadığı mutluluğu paylaştı.

Baba Zülküf ve anne Emine’yi de kutlayan Prof. Dr. Komsuoğlu, İlker’in bu üstün başarısıyla gurur duyduğunu ifade etti. Bölüm birincisi İlker Çavdar’ın ailesi ise Komsuoğlu’na bu nazik davranışından dolayı teşekkür ettiler.

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ASİM CAVDAR
ASİM CAVDAR - 8 yıl Önce

34 Bin ÖGRENCİ Arasında Birinci olmak Kolay değil ama bunu bir Trabzonlu başarıyorsa farkımız bu olmalı Umarız daha güzel işlere adım atılır Hayırlı günler Asım Çavdar

SIRADAKİ HABER