banner491

Kızılcık ve Gümrükçüoğlu'na sevgi seli

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının ardından minik öğrenciler Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık ve Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na sevgi gösterisinde bulundu. Valilik alanında gerçekleştirilen Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının ardın

Kızılcık ve Gümrükçüoğlu'na sevgi seli

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının ardından minik öğrenciler Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık ve Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na sevgi gösterisinde bulundu. 

Valilik alanında gerçekleştirilen Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının ardından Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık ve Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’un etrafını saran minik öğrenciler bol bol fotoğraf çektirdi.
 
Başkan Gümrükçüoğlu’na sarılan öğrenciler, "Başkan amcamızı çok seviyoruz bize oyun parkları yapıyor. Kendisine teşekkür ediyoruz" dediler. Kendisine gösterilen sevgiye kayıtsız kalmayan Başkan Gümrükçüoğlu ve Vali Kızılcık miniklere hediyeler vererek, başarı dileklerinde bulundular.
 
Gümrükçüoğlu, öğrencilere çok çalışarak derslerinde başarılı olmalarını ve annelerini üzmemelerini söyleyerek nasihat etti.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner441

banner472