alexa metrics

banner536

banner572

Kavşaktan dönmeye çalışırken...

  Trabzon'un Kaşüstü beldesinde bugün meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.Edinilen bilgiye göre, Rize'den Trabzon istikametine gitmekte olan Cemal Baycan yönetimindeki 61 NE 096 plakalı özel araç, Dünya Ticaret Merkezi önündeki kavşaktan dönme

Bölgesel 11.02.2013, 12:37
Kavşaktan dönmeye çalışırken...

 

 Trabzon'un Kaşüstü beldesinde bugün meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, Rize'den Trabzon istikametine gitmekte olan Cemal Baycan yönetimindeki 61 NE 096 plakalı özel araç, Dünya Ticaret Merkezi önündeki kavşaktan dönmeye çalışan Cemil Genç yönetimindeki 16 NY 230 plakalı araca çarptı. Kazada Cemal Baycan yönetimindeki araç çarpmanın etkisi ile daha sonra otobüs durağına çarparak 2 metre yükseklikten bariyerleri de aşarak yol kenarına düştü. Kazada Cemal Baycan yaralanırken, Kaşüstü Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Öte yandan kaza anında otobüs durağında bekleyen herhangi bir yolcunun olmaması kazanın ucuz atlatılmasına neden oldu.


Yorumlar (1)
adil türk 9 yıl önce
Bu kavşak çok önemli bir kavşak burada trafik çok tehlikeli ve sıkışıyor..Hastahane yolu DünyaTicaret merkezi,Novotel,Cevahir outlet,Yeni vilayet konağı bu kavşakla çalışıyor.Önemi çok büyük.Bir an önce projelendirilip viyadük yapılmalı ve trafik rahatlatılmalı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@