Kaşüstü'ne taşınma işlemi başladı

Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin Yomra ilçesi Kaşüstü beldesindeki Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne taşınma işlemi başladı.Pazartesi gününden itibaren hasta kabulüne başlanılan hastanede şuanda 36 hasta servislerde yatırılarak tedav

Bölgesel 08.02.2012, 16:53
Kaşüstü'ne taşınma işlemi başladı

Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin Yomra ilçesi Kaşüstü beldesindeki Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne taşınma işlemi başladı.

Pazartesi gününden itibaren hasta kabulüne başlanılan hastanede şuanda 36 hasta servislerde yatırılarak tedavi ediliyor.

Yatan hastaların yüzde 90'ı bu hastanede muayene edilerek yatırılırken, kalan kısmı ise taşınma işlemine başlanılan Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden geldi.

Hastanede gelecek 1 ay içinde yatan hasta sayısı 350'yi bulacağı öğrenilirken, 25 olan hekim sayısının önümüzdeki günlerde 80'e çıkacağı belirtildi.

Yatak kapasitesi 400 olan hastanenin taşınma işleminin ardından Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin yatak kapasitesi 150 olarak kalacak.

Yorumlar (2)
xxxextra 9 yıl önce
sonunda esnafın ekmeğini,vatandaşın hastane ihtiyacını görmeyip kaldırdılar. bakalım bundan sonra hangi hastaneye gideceğiz.hükümete inat özel hastaneye gitmeyeceğim.
insula 9 yıl önce
Arkadaşlar taşınma falan bunlar olabilecek şeyler hastaneler taşınır kapanır yenisi yapılır bence önemli olan Trabzon gibi bir yere Trabzon'da adam yokmuş gibi Trabzonlu olmayan ve koyu bir Fenerbahçeli şahsın baş hekim olarak atanmasıdır. Bu adamın yıllarca bu görevde tutulması Trabzonu temsil eden milletvekillerinin ayıbıdır.Trabzonumuzun engözde hastanesinin Trabzonsporlu bir başhekime kavuşması için kampanya başlatılmasını istiyorum. Taraftarlar derneklerine sesleniyorum sesinizi çıkarın artık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@