Kamu Sen'den terör saldırılarına kınama

Türkiye Kamu Sen Trabzon Temsilcisi Coşkun Dilber, milletçe birlik, beraberlik ve dayanışma içinde olunduğu sürece, ülkeyi bölmeye, kardeşi kardeşe düşman etmeye kimsenin gücünün yetmeyeceğini söyledi.Atatürk Alanı'ndaki Meydan Parkı'nda toplanan Kamu Sen

Bölgesel 27.09.2012, 10:09
Kamu Sen'den terör saldırılarına kınama

Türkiye Kamu Sen Trabzon Temsilcisi Coşkun Dilber, milletçe birlik, beraberlik ve dayanışma içinde olunduğu sürece, ülkeyi bölmeye, kardeşi kardeşe düşman etmeye kimsenin gücünün yetmeyeceğini söyledi.

Atatürk Alanı'ndaki Meydan Parkı'nda toplanan Kamu Sen üyesi bir grup, burada şehitler anısına saygı duruşundu bulunarak, İstiklal Marşı'nı okudu.

Grup adına konuşan Kamu Sen İl Temsilcisi Dilber, terörü, teröristi ve onların gizli açık her türlü destekçilerini lanetlediklerini ifade etti.

Milletçe şehitleri unutmayacaklarını, unutturmayacaklarını vurgulayan Dilber, şunları kaydetti:

"Bizler milletçe birlik, beraberlik ve dayanışma içinde olduğumuz sürece ülkemizi bölmeye, kardeşi kardeşe düşman etmeye kimsenin gücü yetmeyecektir. Birliğimiz ve kardeşliğimiz ortak hareket ederek, sevinci, kederi paylaşarak artacak. Şehitlerimizin ruhları bu sayede huzur bulacaktır."

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@