Kadir İnanır'dan Trabzon'da sitem

CHP Trabzon milletvekili M. Volkan Canalioğlu, ünlü sanatçı Kadir İnanır’ın başrolünü oynadığı Trabzon’da çekimleri süren “Elveda Katya” filminin setini ziyaret etti. Çekimlerin yapıldığı Ortahisar mahallesindeki eski Hükümet Konağı binasında Kadir İnanır

Bölgesel 18.06.2012, 11:42
Kadir İnanır'dan Trabzon'da sitem

CHP Trabzon milletvekili M. Volkan Canalioğlu, ünlü sanatçı Kadir İnanır’ın başrolünü oynadığı Trabzon’da çekimleri süren “Elveda Katya” filminin setini ziyaret etti. 

Çekimlerin yapıldığı Ortahisar mahallesindeki eski Hükümet Konağı binasında Kadir İnanır ile sohbet eden Volkan Canalioğlu, İnanır’ın sitem dolu sözleri ile karşılaştı.

Kadir İnanır, “Volkan abi” diye hitap ettiği Canalioğlu’na arkadaşlarının yüzde 80’inin Trabzonlu olduğunu belirterek, “Benim Babam Trabzonludur ve arkadaşlarımın çoğu Trabzonludur. 

Bu kente karşı farklı bir sempatim ve sevgim vardır. Bu filmi Trabzon’da çekmekle baba toprağım olan kültür ve sanat kenti Trabzon’a bir hizmet vermek, tanıtımına katkı sağlamak istedim.

Ancak 15 gündür buradayım, henüz bir yetkili gelip de bana 'burada ne yapıyorsunuz?' demedi. Bu kentin ileri gelenleri, yöneticileri nerede?. Trabzon’un adını temize çıkarmak benim görevimdir. Bu kentin yöneticileri de bu tür sanat etkinliklerine destek vermek zorundadır.

Çünkü biz bu kentin tanıtımına katkı sağlarken, üzerinde oynanan oyunları da yok etmek için çabalıyoruz. Ama ne yazık ki, yanımızda bir tek yönetici göremedik” şeklinde konuştu.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (10)
GURBET GÜNEŞİ 9 yıl önce
trabzon un adını temize çıkarmak için çalışıyormuş!!!!!!!!!!!!!!! göreviymiş.!!!!!!!!!! Bu ne demek?...... Sen git Fener in adını temize çıkar...... TRABZON a leke çalacak daha anasından doğmadı ki.....Ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun....
Müslim 9 yıl önce
Ben mi yanlış anladım? Trabzon un adını mı temize çıkaracakmış? Sen kimsin ki? Hem Trabzon un adı ne zaman kirlendi ki sen temize çıkaracaksın.
ssönmez 9 yıl önce
Kadir bey para ile gelmiş olsaydı..............!!
colak 9 yıl önce
işiniz düşünce baba toprağı oluyor he
HAMİERSAYAYDIN 9 yıl önce
amma o topraklarda en önemlı değer bordo mavidir bence o değere ne kattın ne kadar değer verdın senin azize renklı reklamlarını çok gördüm ama ait oldugun toprakları ne zaman yücelttın kadır ağbi kazım koyuncuyu tanıdın bizde tanıdık anladın sen onu
sarıkan 9 yıl önce
kadır abi onların cok işi garıban halkın arsalarını ımar dışı cıkararak yandaşlarına rant sağlıyorlar o yuzden cok mekuller bu aralar hoş gör ama sana özel bır vergı cıkarıp hırsızı gıbı cepıne gırerler o zaman gelırler yanına
AHMED KARAKAYA 9 yıl önce
Kaza geçirdiğiniz gün Kemik hastanesinde kapıya toplanan hayranlarınıza "Ne var niye toplandınız ? Tamam haydi gidin şimdi ben dinleneceğim" diye çıkışırsanız etrafınızda bırakın şehrin önde gelenini sıradan hayran bile bulamazsınız,üzüldüm bu tutumunuza doğrusu.
ozse 9 yıl önce
Aaaa sen yeni sanatçılardanmısın, kaç yıldır bu piyasadasın Trabzon yeni mi aklına geldi. Hoş bu karadenizin yerel değerleri para etmeye başlamasaydı hiç buralara uğrayacağınızda yoktu ya. Bir iki film çekip rantını kaptıktan sonrada bir daha uğramazsınız herhalde.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@