İlk vaad Demiryolu!

Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak yerel seçimlere az bir süre kala Karadeniz gezilerine hız verdi. Özak bu kapsamda Bayburt ve Gümüşhane vilayetlerine geziler düzenleyerek halkın nabzını yokladı. Gezilerden sonra Trabzon'a dönen Bakan Faruk Özak, Tra

Bölgesel 13.10.2008, 11:01
İlk vaad Demiryolu!

Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak yerel seçimlere az bir süre kala Karadeniz gezilerine hız verdi.

Özak bu kapsamda Bayburt ve Gümüşhane vilayetlerine geziler düzenleyerek halkın nabzını yokladı. Gezilerden sonra Trabzon'a dönen Bakan Faruk Özak, Trabzon'a yaptıkları hizmetlerle ilgili çeşitli açıklamalarda bulunarak yerel seçim startını verdi.

Özak Ak Parti'li Giresun belediyesine nasıl hizmet etmişsek CHP'li Trabzon belediyesine de aynı hizmeti taşıdık dedi. Özak iktidarları döneminde parti ayrımı gözetmediklerini belirterek her belediyeye eşit hizmeti getirdiklerini söyledi.

Yerel seçim startını Trabzon ziyaretleri esnasında veren Özak bir süredir gündemde olan demiryolu projesi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Özak “Karayollarında yaptığımız önemli çalışmalarla Karadeniz'e sahil yolunu kazandırdık.

Bu dev projeyi yaptık ve bitti. Şimdi gündemimizde Karadeniz'in hayali olan demiryolu projesi var” dedi. Özak bu açıklamaları ile yerel seçimlerle ilgili olarak ilk startını vererek ilk vaadini de demiryolu projesi ile gerçekleştirdi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
turgayduzgun 13 yıl önce
Sayın Özak, hep söz veriyor. Ama hiç bişe yok. Araklı Taşönü köyündeki heyelanda yıkılan okulun yerine yeni bir okul sözü vardı. Neden yapılmadı? Bu söz askıyamı alındı?

Yine AKP Araklı ilçe kongresinde verdiği yuksekokulveya fakulte sözü, Erenler beldesinde verdiği okul sözü ve diğerleri..

Bunlar Araklı için sadece, ya diğer ilçeler ve Trabzon!!!

Şimdide demiryolu.. Sayın Özak verdiğiniz sözü tutacaksınız.. Gazetelere, basına demç vermekle sözler yerine getirilmez.

Saygılarımla...
bülent 13 yıl önce
sayın bakanım ,akyazı projesini sahiplenmediniz,başbakan sahiplendi siz olmaz zor dediniz,zor olmayan ne varki,sahil yoluda zordu yaptınız ,siz demir yolunu zor yaparsınız,şimdi akyazı için bahaneniz hazır ekonomik krizz kolay gelsin ,bu halk verilen vaatleri unutmaz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@