7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

"Hiçbir zaman aldatan olmadık"

 Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, vatandaşlara verdikleri sözleri yerine getirmenin yüz akı ile tekrar onların karşısına çıkmanın onurunu yaşadıklarını kaydederek, “Biz hiçbir zaman aldatan olmadık. Yaptığımız hizmetler vatandaşlarım

Bölgesel 19.03.2014, 15:21
 Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, vatandaşlara verdikleri sözleri yerine getirmenin yüz akı ile tekrar onların karşısına çıkmanın onurunu yaşadıklarını kaydederek, “Biz hiçbir zaman aldatan olmadık. Yaptığımız hizmetler vatandaşlarımızı ne kadar çok sevdiğimizi ortaya koyuyor” dedi. 
 
acilis.jpg
 
Bahçecik’te seçim bürosunun miting havasında geçen açılışı için mahalleye giden Başkan Gümrükçüoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Safiye Seymenoğlu, Faruk Nafiz Özak, Aydın Bıyıklıoğlu, Ahmet Metin Genç, AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş, meclis üye adayları, partililer tarafından havai fişek gösterileri ile karşılandı. Başkan Gümrükçüoğlu burada yaptığı konuşmada 2009 yılında verdikleri sözleri yerine getirmenin huzuru ile vatandaşlarını karşısına çıktıklarını ifade ederek, “Şimdi de uzun çalmalar sonucu ortaya çıkardığımız ‘vizyon 2019’ projeleri ile sizin huzurunuza geldik ve bunları da yapacağımızın da sözünü veriyoruz. Vizyon 2019 ile Trabzon’u dünya kenti haline getireceğiz” ifadelerini kullandı.
halk.jpg
 
Bütün vatandaşların da gördüğü gibi gezen tozan bir belediye başkanı olmadıklarını ve hiçbir zaman da olmayacaklarını ifade eden Gümrükçüoğlu, “Biz icraata bakarız lafa değil. Biz hiçbir zaman aldatan olmadık. Yaptığımız hizmetlerle vatandaşlarımızı ne kadar çok sevdiğimizi ortaya koyuyor. AK Belediyeciliği hem Ortahisar’da, hem ilçelerimizde, hem de büyükşehirde devam ettireceğiz. Vatandaşlarımızın büyük desteği ile hizmetlerimizi bundan sonra da sürdüreceğiz” dedi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@