Hastalanan büfeciye ilgi büyük

 Trabzon’un Kahramanmaraş Caddesinde yılladır büfe işleten Adnan Çalık rahatsızlığı nedeni ile büfesini erken kapatmak zorunda  kaldı. Büfesinin kepengine ise “rahatsızlığım nedeni ile kapalıyım” yazarak evine gitti. Ne olduysa ondan sonra oldu. Adnan Çal

Bölgesel 03.01.2013, 16:57
Hastalanan büfeciye ilgi büyük

 
Trabzon’un Kahramanmaraş Caddesinde yılladır büfe işleten Adnan Çalık rahatsızlığı nedeni ile büfesini erken kapatmak zorunda  kaldı. Büfesinin kepengine ise “rahatsızlığım nedeni ile kapalıyım” yazarak evine gitti.
 
Ne olduysa ondan sonra oldu. Adnan Çalık’ın sürekli müşterileri büfenin kapalı olduğunu görünce küçük not kağıtlarına geçmiş olsun dileklerini yazarak kepenge astılar, Çalık büfesinde yıllardır Milli Piyango bileti sattığı için bazı müşterileri ise “Adnan Abi Erken gel amorti çıktı” şeklinde esprili yazılar astılar.
 
Çalık’ın esnaf komşuları da geçmiş olsun dileklerini not kağıtlarıyla iletirken bazı müşterileri “Adnan abi 2013’ün büyük ikramiyesi sana mı çıktıda kaçtın” şeklinde espri yaptılar.
 
Bunun üzerine büfecinin sahibi Adnan Çalık'a ulaştık. Çalık sağlık durumun iyi olduğunu en kısa sürede iyileşip amorti bileti olan müşterilerinin ücretlerini vereceğini bildirdi. Ayrıca kendisine duyulan ilgiden ve geçmiş olsun mesajlarından oldukça memnun kaldığını bildirdi.
Yorumlar (2)
Selçuk Turan 8 yıl önce
Adnancığım, bu akşam süper loto oynamak için uğradım, kepenke yazılanlarıda gördüm. Zaten biliyordum ama büfeyi kapatacak kadar da değil hani. Bana söylesetdin büfede dururdıum vallahi. Geçmiş olsun Adnancığım, en kısa zamanda büfeye dön, sensiz olmuyor vallahi de billahide..Alıştık sana...
serkan kağıt 8 yıl önce
baba aman geç kalma erken gel.öpdüm ton ton yanaklarından.d dereliler:)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@