alexa metrics

banner536

Haber61'e sanal saldırı!

‘Yine Katırcı Fincanlarını Ürküttük’ yine sanal saldırılar başladı. Size ulaşmamızı engellemek isteyenler yine iş başında.Sitemizin yayın akışını sağlayan sunucumuz, 1 Şubat 2013 günü saat 13:15 sularında  yine sanal saldırıya maruz kaldı.Kim veya kimler

Bölgesel 31.01.2013, 17:04
Haber61'e sanal saldırı!

‘Yine Katırcı Fincanlarını Ürküttük’ yine sanal saldırılar başladı. Size ulaşmamızı engellemek isteyenler yine iş başında.

Sitemizin yayın akışını sağlayan sunucumuz, 1 Şubat 2013 günü saat 13:15 sularında  yine sanal saldırıya maruz kaldı.

Kim veya kimler tarafından yapıldığı henüz tespit edilemeyen sanal saldırılarla, bizi susturacağını zannedenler bu alçakça emellerine asla ulaşamayacaklardır.

 Trabzonspor’da yaşanan her olağanüstü durum sonrası haber61net’e karşı bu tür ahlaksızca girişimlerin olması da bir hayli manidardır.

Haber61.net  bu sanal saldırılar karşısında asla yılmayacaktır.

Daha öncede denediler,susturamadılar.

Susturamayacaklar, susmayacağız…

Bizleri alçakça yapılan bu saldırı ile susturmayı deneyenlerle  ilgil olarak daha önce de olduğu gibi  hukuki girişimlerimiz de sürecektir.

Haber61net  gerekli düzenlemelerle kısa süre aradan sonra sizlere yeniden ulaşmayı başardı.


Yorumlar (8)
Efsane Ölür 9 yıl önce
Bunlar şikeci fenerin tezgahlarından baska bır sey degıldır ... Yaptıkları sike hakkında konusamadıkları gibi , konusanları da susturmaya calısıyorlar .Durma haber61 , sonuna kadar arkandayız emek hırsızlarına ve tum şikecilere karsı yanındayız , destekçiniziz .
ismail markaloğlu 9 yıl önce
Trabzonun ve TS un sesi Biz gurbetçi lerin Haber kaynağı Gururumuz gözümüz sesimiz Haber 61 e yapılan saldırıyı Kınıyor ve her ne sebeple saldırdı iseler Allah işlerini rast getirmesin Allahlarından bulsunlar İnanıyorumki bu saldırılar Haber61 i dahada güçlendirecek yılmayacak dik duruşuna devam edecek.Hakkımızı dahada çok aramaya azmettirecektir.
yaşar uzunali 9 yıl önce
kim bu i neler ne isterler
fatih kırali 9 yıl önce
Bizlerin sesi, kulağısınız. geçmiş olsun.
toprak sengun 9 yıl önce
bu tazr saldırılara karşı hazırlıklı olmalısınız.yardım isterseniz gönüllü olarak buradayız
oğuz AKSU 9 yıl önce
Trabzonun özü ve kulağı olan sayfamıza yapılan bu saldıryı lanetliyorum.Doğruları söylemek suç oldu bu ülkede.
adil türk 9 yıl önce
Bu çirkin saldırıyı yapanları nefretle kınıyoruz.Bükemediğin bileği öpeceksin.
kadirbilir 9 yıl önce
emniyette bilişim suçları ile mücadele birimi bu yüzden var, konu derhal emniyet ve savcılık yetkililerine aktarılmalı tabii sitenin internet güvenliği de sağlam tutulmalı ki biz gurbettekiler haber61 den mahrum kalmayalım

Gelişmelerden Haberdar Olun

@