banner526

banner533

banner513

haber61 Gazetesi çıktı

haber61 Gazetesi bugün dağıtıma sunuldu. Yayın hayatına merhaba diyen gazetemiz Haber61 tarafsız bölgesel bir gazetedir. Gazetemizin ilk sayısı bugün bayilerde halka sunuldu. Basın camiasına yeni bir soluk getirmeyi hedeflediğimiz Haber61 gazetesi haftalı

Bölgesel 16.09.2008, 13:30
haber61 Gazetesi çıktı
haber61 Gazetesi bugün dağıtıma sunuldu. Yayın hayatına merhaba diyen gazetemiz Haber61 tarafsız bölgesel bir gazetedir.

Gazetemizin ilk sayısı bugün bayilerde halka sunuldu. Basın camiasına yeni bir soluk getirmeyi hedeflediğimiz Haber61 gazetesi haftalık gazete olup tabldot boyutta halka sunulacaktır.

Avrupa ülkelerinden esinlenerek bu kültürü Trabzon halkına sunmaya laik gördük. Gazetemizde aradığınız her konudan haberi bulmanız mümkün olacaktır. 

Biz haber61 olarak halkın sorunlarını derinlemesine inceleyeceğiz. Gerekli ilgi için tüm halkımıza şimdiden teşekkür ederiz…
Yorumlar (12)
Sanaltahrip 12 yıl önce
Bu işide çok güzel basaracağınıza emindim ve beni yanıltmadınız. tebrikler umarım hersey dilediğiniz gibi. tarafsız ve doğru haberin adresi
haber hakkı 12 yıl önce
yayın hayatınızda başarılar dilerim. Tarafsız ve güvenilir bir yayın yapacağına gönülden inanıyorum. Hadi hayırlısı bakalım :))
koksal 12 yıl önce
yazılı basınımıza hayırlı olsun inşallah başarılı olursunuz başarılar
yoco 12 yıl önce
Hayırlısı olsun... Tebrikler ve tesekkürler..H A B E R 6|
fatihfettah 12 yıl önce
Öncelikle hayırlı olsun. İlk dakikadan iyi niyetle başlandığını düşündüğüm bir yolculuğa eleştri yapmak değil amacım ama bir hususu merak ediyorum. Trabzon'da günlük yayın yapan 7 tane gazete varken, mevcut gazeteler internet sitelerine ağırlık vermeye başlamışken, internet haberciliğinden yola çıkan haber 61'in haftalık bir gazete çıkarmasının ne kadar doğru olduğunu ayıklamaya çalışıyorum.(yüksek sesle)
Adem RIZVANOĞLU 12 yıl önce
int. haberin rakipsiz adresi haber61.net in şimdide yazılı basın ailesine katılmasına çok sevindim. Hayırlı uğurlu olsun. Cenabı Allah utandırmaz inş.
Airforce 12 yıl önce
Dogru, dürüst, tarafsiz yalan dolan olmayan haber61.net'i kutluyorum. Haberlerinizi ben avrupadan hep büyük bir sevincle okuyorum cünkü yazdiklariniz hep dogru. Bir tane yalan haberinizi okumadim. Bu haberle ilgili sadece bir kücük bir elestirim olacak o da avrupa da yasadigim icin gazetenizden mahrum kalmam. Ama yine de sizi kutluyor gazetineizin satislarinda rekor kirmasini umuyorum.
Serkan_Y 12 yıl önce
tarafsız haber ve daima ilerigörüşlülüğünüzü tebrik ederim..çıkartmış olduğunuz gazetenizi bugün gördüm ve çok beğendim..inşallah devamını getirirsiniz.gerçekten işinizi profesyonel yapan kişilersiniz..kolay gelsin iyi çalışmalar saygılar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@