alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Gürcistan vatandaşının sır ölümü

 Artvin'in Hopa ilçesinde Gürcistan vatandaşı Menab Nızharadze (35) konakladığı otel odasında ölü bulundu. Otel çalışanlarının durumu polise bildirmesi sonrası otele gelen Hopa İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri, ölüm nedeninin tespit edilebilmes

Bölgesel 21.03.2013, 17:11
Gürcistan vatandaşının sır ölümü





 

Artvin'in Hopa ilçesinde Gürcistan vatandaşı Menab Nızharadze (35) konakladığı otel odasında ölü bulundu. Otel çalışanlarının durumu polise bildirmesi sonrası otele gelen Hopa İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri, ölüm nedeninin tespit edilebilmesi için geniş çaplı araştırma yaptı.

Ölüm olayı ile ilgili Hopa Cumhuriyet Savcılığı da soruşturma başlattı. Otele gelen Cumhuriyet savcısı ölüm olayı ile ilgili ilk çalışmasını yaptıktan sonra yabancı uyruklu şahsın cesedini kesin ölüm nedeninin tespit edilebilmesi için Trabzon Adli Tıp Kurumu'na gönderdi. Olayla ilgili çalışmalarını derinleştiren asayiş büro ekipleri otel çalışanlarının ifadesini aldı ve çevrede bulunan güvenlik kamera kayıtlarını da topladı. Soruşturmanın devam ettiği açıklandı.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@