Günnar'dan Gaziler Günü Mesajı

 Ak Parti İl Başkanı Dr. Adnan Günnar, 19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle yazılı bir mesaj yayımladı. İl Başkanı Günnar mesajında tarih boyunca bağımsızlık ve özgürlüğünü korumak için omuz omuza mücadele eden ve zor şartlara rağmen zaferler elde eden mil

Bölgesel 19.09.2012, 13:37
Günnar'dan Gaziler Günü Mesajı

 

Ak Parti İl Başkanı Dr. Adnan Günnar, 19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle yazılı bir mesaj yayımladı.
 
İl Başkanı Günnar mesajında tarih boyunca bağımsızlık ve özgürlüğünü korumak için omuz omuza mücadele eden ve zor şartlara rağmen zaferler elde eden milletin sahip olduğu vatan sevgisi ve istiklal ruhunun, tüm dünyaya örnek olduğunu belirterek, "Kurtuluş Savaşımız sonucu elde ettiğimiz eşsiz zaferde şehitlerimizin kanları kadar, gazilerimizin fedakarlık ve azimleri de büyük önem taşımaktadır. Türkiye Cumhuriyeti, işte o eşsiz zaferin sağlam temelleri üzerinde yükselmiştir.
 
Ülkemizin bağımsızlığı, vatanının bölünmez bütünlüğü, milli birlik ve beraberliğimizin korunması uğruna üstün fedakarlıklar göstererek, canı pahasına göğsünü siper etmiş ve bunun nişanını gururla taşıyan gazilerimizin kahramanlıkları hafızalarımızdan silinmeyecek ve hiçbir zaman unutulmayacaktır.
 
Bu anlamlı gün dolayısıyla başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, aziz şehitlerimizi, ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor, özgürlüğümüzün, bağımsızlığımızın, bölünmez bütünlüğümüzün simgesi olan gazilerimizi minnet, sevgi ve saygıyla selamlıyorum" ifadelerini kullandı.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@