Gümüşhane'ye Gözaltı

Gümüşhane'nin güvenliğini sağlamak amacıyla geliştirilen ve 24 saat şehrin gözetlenmesini sağlayacak olan Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu (MOBESE) Gümüşhane Valiliği ve İl Emniyet Müdürlüğü katkılarıyla hizmete başladı.MOBESE ile kent yeni bir güvenl

Gümüşhane'ye Gözaltı

Gümüşhane'nin güvenliğini sağlamak amacıyla geliştirilen ve 24 saat şehrin gözetlenmesini sağlayacak olan Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu (MOBESE) Gümüşhane Valiliği ve İl Emniyet Müdürlüğü katkılarıyla hizmete başladı.

MOBESE ile kent yeni bir güvenlik kompleksine sahip oluyor. Bu sistem sayesinde İl Emniyet Müdürlüğü Haber Merkezince görüntüler sürekli izlenerek olaylara anında müdahale etme ve olayları tespit etme imkanı oluşacak.

Gümüşhane Emniyet Müdürü Ali Tom “Bu sistem teknik ve bilimsel bir ihtiyaç haline geldi. Öncelikle trafikteki sorunların giderilmesi daha sonra suçlularla mücadele için mutlaka kurulması gereken bir sistem olduğu için projeyi hayata geçiriyoruz, aynı zamanda Kürtün,Torul,Kelkit, ve Şiran ilçelerinde kamera sistemleri tamamlanmış olup, Köse ilçemizdeki çalışmalara devam edilmektedir.” dedi.

HABERE YORUM KAT
Haberlerde yapılan yorumlarda Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler