Gümüşhane'de bu yollara dikkat

Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, Niğde-Pozantı otoyolunun Eminlik-Pozantı kesimi

Bölgesel 28.08.2014, 09:06
Gümüşhane'de bu yollara dikkat

Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, Niğde-Pozantı otoyolunun Eminlik-Pozantı kesimi enerji iletim hattı yenileme çalışmaları nedeniyle bugün saat 09.00-12.00 arasında 15'er dakikalık aralıklarla yol çift yönlü olarak trafiğe kapatılacak.

Torul-Gümüşhane yolunun muhtelif kilometrelerindeki Harmancık, Mescitli-1, Mescitli Varyant, Mescitli-2, Hacıemin-1, Hacıemin-2, Hacıemin-3 ve Gümüşhane tünellerinde bakım onarım çalışmaları nedeniyle saat 17.00'ye kadar ulaşım tek şeritten ve kontrollü sağlanacak.

Muğla-Kale yolunun 26-27 ve 40. kilometreleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle çarşamba ve perşembe günleri 13.00-17.00 saatleri arasında diğer günlerde ise 15-20 dakikalık aralıklarla yol trafiğe kapatılarak geçişler kontrollü gerçekleştirilecek.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@