banner536

banner526

banner513

Gümrükçüoğlu'nun yeni yıl mesajı

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu yayınladığı yeni yıl mesajında 2014 yılının tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesi dileğinde bulundu.Gümrükçüoğlu mesajında, "Tarih, sanat, spor ve uygarlık kenti olan Trabzon'umuzu modern ve

Bölgesel 30.12.2013, 18:09
Gümrükçüoğlu'nun yeni yıl mesajı

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu yayınladığı yeni yıl mesajında 2014 yılının tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesi dileğinde bulundu.

Gümrükçüoğlu mesajında, "Tarih, sanat, spor ve uygarlık kenti olan Trabzon'umuzu modern ve çağdaş bir şehir haline getirmek için yoğun gayret gösteriyoruz. Vatandaşlarımızın da destek ve gayretleriyle 2014 yılının şehrimiz için yeni ufukların açıldığı, birlik ve beraberliğimizin daha da güçlendiği güzel bir yıl olacağına inanıyorum. Birlikte, el ele vererek gelecek kuşaklara daha iyi bir kent bırakmak için çalışmalarımızı aynı inanç ve kararlılıkla bundan sonra da sürdüreceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutlar; her şeyin gönüllerince olmasını diler, saygı ve sevgilerimi sunarım" ifadelerine yer verdi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@