Gümrükçüoğlu'ndan inceleme

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, belediye tarafından Beşirli ile Ayasofya arasında yaptırılan bisiklet yolunda incelemelerde bulunarak bisiklet keyfi yaptı.Belediye tarafından Türkiye’de bir ilk gerçekleştirilerek tek hatta tartan pi

Gümrükçüoğlu'ndan inceleme

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, belediye tarafından Beşirli ile Ayasofya arasında yaptırılan bisiklet yolunda incelemelerde bulunarak bisiklet keyfi yaptı.

Belediye tarafından Türkiye’de bir ilk gerçekleştirilerek tek hatta tartan pist tarzında yapımı tamamlanan 5 bin 625 metrelik yürüyüş yolunun kuzeyinde yapılan bisiklet yolunda bisikletiyle gezen Başkan Gümrükçüoğlu sahili sağlıklı yaşam alanı haline getirdiklerini belirtti.

Belediye Başkan Yardımcısı Osman Necip Sevinç ile birlikte bisiklet yolunda bisiklet keyfi yapan Başkan Gümrükçüoğlu, “İlk etapta 1 km olarak planladığımız bisiklet yolunun 750 metrelik kısmını yaparak hizmete açtık. Geriye kalan 250 metrelik kısmı ise bu ay sonuna kadar tamamlamayı planlıyoruz. Vatandaşların güvenliği için yolun kuzey tarafını çitlerle koruma altına aldık. Yürüyüş yoluyla birlikte hizmete sokulan bisiklet yolu sağlıklı yaşam alanı olarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti verecektir” ifadelerini kullandı.

Başkan Gümürükçüoğlu bisiklet yolu ile yürüyüş yolunun tüm vatandaşların malı olduğunun altını çizerek, “ Vatandaşlarımızdan isteğimiz yürüyüş yoluna çekirdek ve meyve kabukları atmamaları. Yürüyüş yoluna bisikletle girmemeleri. Bisikletlilerin kauçukla kaplı olan yolda değil de kendileri için yaptığımız bisiklet yolunu kullanmalıdırlar. Hepimiz büyük bedellerle ödenerek yapılan sağlıklı yaşam alanına sahip çıkmalıyız. Bisiklet ve yürüyüş yolunun yapımında emeği geçen personelimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
yasdogdu
yasdogdu - 9 yıl Önce

Orhan Başkan çok çalışkan bir yapıya sahip...İnişallah uzun yıllar başkanlık yapar Trabzon'a çok şeyler kazandıracaktır...Yolun açık olsun...

kolivared
kolivared - 9 yıl Önce

Başkanım sen ne kadar atma desende atarlar.Atın demelisiniz bence.Uğraşmış yapmışlar harika bir yol olmuş ama emeğe gram saygısı olmayan insanımız buradada kendini ön plana çıkarıyor hemen.Martılardan utansınlar,bir tane martı pisliği görmedim o yol üzerinde.

Ahmert
Ahmert - 9 yıl Önce

trabzon malesef coğrafi yapışekilleri eğimli olan ve alanın geniş olmadığı bir şehir. bu yüzden bu gibi konularda kısıtlı kalınıyor. yinede benim sahil yoluna bir sitemim var. havadan bakılınca tüm doğu karadeniz kıyısı boyunca plaj kalmamış deniz ve karayı ayıran yol var. eski trabzon fotoğraflarına baıyorumda üzülüyorum. meşhur nbi fotoğraf var belki bilirsiniz. kanuni anadolu lisesinin hemen önünde plaj var insanlar orada yüzüyor. ey gidi günler. kimbilir nasıl güzeldi.

serko
serko - 9 yıl Önce

sabahları yürüyüş yolunda her yürüdüğümde her adım atışımda 'Allah razı olsun" diyorum

fata
fata - 9 yıl Önce

bravvo başkan! Volkan abinin bir pqrojesini tamamlamış oldun... oldu 69 prdoje..........sabret 6 ay daha.. nasılsa 6 ayın yarısını trabzonda geçirmeyeceksin.. sonra milletvekili olacağına göre.. boşver trabzonu...vakit geçir..

mavituğ
mavituğ - 9 yıl Önce

beşirli sahil yolu kıyısına akyazıda gibi hatta daha uzun t ler yapılırsa 5 yıl içerisinde oralar akyazı gibi kum tutar ve insanlar denizden yararlanabilir.

sahil yolunu yaptık iyide çevre düzenlemesi yapmadık oralaraiskele yapılıp ışıklandırılabilir vs.fazla masrafda gerekmez ama bunu düşüncek vizyon lazım

hürgeneral
hürgeneral - 9 yıl Önce

Trabzon'da 5 sene beleriye başkanlığı yapıp hiçbir şey üretmeyen Volkan Canalioğlu'ndan sonra Orhan Başkan'ı görünce teşekkür değil 'Yazıklar Olsun Volkan Abi' diyorum

mert selim
mert selim - 9 yıl Önce

Bir belediye başkanının şehri içinh neler yapacağının en güzel örneği. Teşekkürler Orhan Bey, teşekkürler Sayın Başkan. Devamı bekliyoruz.


SIRADAKİ HABER

banner513