Gümrükçüoğlu'ndan Fatih'e ziyaret

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Fatih Mahallesi’ni ziyaret ederek esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinledi. Esnafın Mirac Kandili’ni de tebrik eden Başkan Gümrükçüoğlu birlik ve beraberlik içerisinde Trabzon’a en iyi hizmeti vermen

Bölgesel 16.06.2012, 11:58
Gümrükçüoğlu'ndan Fatih'e ziyaret

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Fatih Mahallesi’ni ziyaret ederek esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinledi. 

Esnafın Mirac Kandili’ni de tebrik eden Başkan Gümrükçüoğlu birlik ve beraberlik içerisinde Trabzon’a en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisinde olduklarını söyledi. 

Mahalle ve esnaf ziyaretlerine her zaman önem verdiklerini belirten Gümrükçüoğlu "Çünkü esnaflarımız mahallelerimizin sorunlarını en iyi bilenlerdir. Bu anlamda mahallelerimizin sorun ve isteklerini en iyi öğrenebileceğimiz esnaflarımızı sık sık ziyaret ediyoruz.

Onların gerek ülke, gerekse kentimiz hakkındaki izlenim ve istek ve kanaatleri bizler için önemlidir. Hep birlikte kentimize en iyi hizmeti vermek için ziyaretlerimizi artırarak sürdüreceğiz" dedi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
xxxextra 9 yıl önce
Yenimahalle İncirlik camii nede bekliyoruz başkanım.Yenimahalle yatırım istiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@