vardallar

Gümrükçüoğlu'dan Yavaş'a ziyaret

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon Emniyet Müdürlüğü görevine başlayan Ertan Yavaş’ı makamında ziyaret ederek başarı dileğinde bulundu.Başkan Gümrükçüoğlu belediye ile emniyetin uyumlu bir şekilde Trabzon’a hizmet edeceğine ina

Bölgesel 01.12.2011, 17:41
Gümrükçüoğlu'dan Yavaş'a ziyaret

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon Emniyet Müdürlüğü görevine başlayan Ertan Yavaş’ı makamında ziyaret ederek başarı dileğinde bulundu.

Başkan Gümrükçüoğlu belediye ile emniyetin uyumlu bir şekilde Trabzon’a hizmet edeceğine inandığını ifade ederek; “ Sayın müdürümüze Trabzon’umuza teşrif etmeleri ve göreve başlamaları münasebetiyle başarı dileklerimizi ve her zaman belediyemizin emniyetle bir ve beraber olmasından kıvanç duyduğumuzu ifade etmek için geldik. Kendilerine bu güne kadar ülkenin çeşitli yerlerine yaptığı başarılı hizmetlerden ötürü teşekkür ediyoruz. O hizmetlerin yanında kentimize de çok iyi hizmetler vereceğine inandığımızı belirtmek istiyoruz. Belediyemiz ile emniyetimiz uyum içinde çalışmaya devam edecektir” dedi.

Trabzon Emniyet Müdürü Ertan Yavaş’ta ziyaretten ötürü Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu’na teşekkür etti.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@