Gümrükçüoğlu mahalle ziyaretlerinde

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Karşıyaka Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Gümrükçüoğlu vatandaşların sorun ve isteklerini dinledi. Trabzon’u geleceğe taşımak için yaptıkları çalışmaları da anlatan G

Gümrükçüoğlu mahalle ziyaretlerinde

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Karşıyaka Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Gümrükçüoğlu vatandaşların sorun ve isteklerini dinledi. Trabzon’u geleceğe taşımak için yaptıkları çalışmaları da anlatan Gümrükçüoğlu, birlik ve beraberlik içerisinde şehre en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisinde olduklarını söyledi.

Ziyarette vatandaşların istek ve önerilerini tek tek not eden Gümrükçüoğlu yapımı devam eden Uğurlu-Karşıyaka yolunun tamamlanması ile mahallenin daha da hareketli hale geleceğini kaydetti.

Başkan Gümrükçüoğlu. 24 Şubat Caddesi’nin devamında olan arsayı kamulaştırarak yılların sorununu çözdüklerini ve 2 Nolu Beşirli Mahallesi’ni Karşıyaka Mahallesi’ne bağlayan yolun yapım çalışmalarına başladıklarını ifade ederek, verdikleri sözleri bir bir yerine getirdiklerini söyledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
burak egemen
burak egemen - 6 yıl Önce

Yani Karşıyaka ziyaretini tshirtle yapmıış bu Ofg öyle mi? Ankara Karşıyaka'dır o, malum başkan kentte durmamasıyla ünlü bir belediye başkanı.

SIRADAKİ HABER

banner513