Gümrükçüoğlu, ile ilgili ŞOK açıklamalar

HABER61 HABER SERVİSİ-BAHAR KURBAY Her çarşamba saat 15.00 da Haber61 tv ekranlarında yayınlana Gelde Konuşma programına katılan CHP Trabzon il Başkanı Yavuz Karan, Trabzon'u şok edecek açıklamalara imza attı. Trabzon gündemini sarsan Akyazı Spor Kompleks

Bölgesel 10.09.2014, 18:17
Gümrükçüoğlu, ile ilgili ŞOK açıklamalar
HABER61 HABER SERVİSİ-BAHAR KURBAY
 
Her çarşamba saat 15.00 da Haber61 tv ekranlarında yayınlana Gelde Konuşma programına katılan CHP Trabzon il Başkanı Yavuz Karan, Trabzon'u şok edecek açıklamalara imza attı.
 
Trabzon gündemini sarsan Akyazı Spor Kompleksi’nin adını Recep Tayyip Erdoğan koyalım önerisini meclise taşıyan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nun bu fikrinin yanlış olduğu dile her fırsatta dile getiren Karan, 'Belediye Başkanımısın tefecimisin ' sözleriyle de açıklama yapmasını istedi.
 
Karan'ın yaptığı o açıklamalar şöyle;
 
‘İlerde dokunulmazlık kazanamazsam bunların hesabını vereceğiz düşüncesiyle yalakalık yapıp Milletvekilliği almaya çalışmasın’ ifadelerini kullanan Karan, şunları söyledi;
 
‘Sayın belediye başkanı konu ile ilgili soru yöneltim diye bana dava açtı. Buradan ona seslerniyor değil 1 dava 100 dava açsan da susturamazsın beni. Biz bu yollarla sindirilecek adam değiliz. Kimsenin haramına el uzatmamış bir olarak uzatanlara dur dmek ben en tabi hakkım. Trabzon halkının sizi getirdiği o başkanlık koltuğunu kullanarak servetinize servet katamazsınız.  Bu görevi kullanıp yan gelir elde etmek ne haddinize hesap verin. 
 
‘BELEDİYE BAŞKANIMISIN TEFECİ Mİ?’
Başbakan diyor ki paradan para kazanma devri bitmiştir. Siz diyorsunuz ki ben 2 tirilyon verdim şimdi 3.5 trilyon ederdi. Sen belediye başkanı mısın tefecimisin. Bunlar yaşanırken Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nun mal beyanı değişmiştir. Vali de bu işe alet olmuştur. Sadece bu değil.
 
SAĞIROĞLU İLE ORTAKLIIK...
 
Yomra’dan bir arsa kapatmış kapattığı alana imar düzenlemesi yapmış 6-7 trilyonluk bir rant sağlamış olduğu bir alan var. Bu konu ile ilgili derin araştırmamı yapıyorum. Elimde tapu da var, belgede tamamlamam gereken birkaç araştırmanın ardından bu bilgiyi kamuoyu ile paylaşacağım. Bu işin içerisinde Yomra Belediye başkanı İbrahim Sağıroğlu’da vardır. 200 bin liraya aldıkları yeridem rant sağladılar. Her şeyin hesabını verecekler. Herkes haddini bilecek.
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
MURAT BAŞKAN 7 yıl önce
en sonunda birileri muhalefet için varım dedi. bir kişi daha var isim vermeme gerek yok anlarsınız dimi :)
Esat ŞENGÜL 7 yıl önce
Başkanın söylediklerinde bir eksiklik yok. 2,5 trilyonun ki verildiği de şüpheli, 3,5 trilyon olmasının başka bir izahı olamaz. Yomra belediye başkanı hakkında söylediklerinin doğru olup olmadığına Yomra'ya yapılan mimari projelerin % 90'nının kim tarafından yapıldığına bakmaları yeterli. Minareyi çalanın kılıfını uydurduğu, hırsızın baş tacı edildiği bir ülke. Yazık, hem de çok yazık... Güya dini bütün insanlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@