Gümrükçüğlu halkı dinliyor

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nun vatandaşların istek ve şikayetlerini dinlemek için başlatmış olduğu halk görüş saati uygulamasına vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Vatandaşların sıkıntılarını ilk ağızdan Başkan Gümrükçüoğlu'na a

Gümrükçüğlu halkı dinliyor

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nun vatandaşların istek ve şikayetlerini dinlemek için başlatmış olduğu halk görüş saati uygulamasına vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

 Vatandaşların sıkıntılarını ilk ağızdan Başkan Gümrükçüoğlu'na anlatabildikleri görüş gününde Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu vatandaşlarla yakından ilgileniyor.


Vatandaşların sorunlarını tek tek dinleyerek çözüm üretmek için çalışacaklarını belirten Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu “ Başlatmış olduğumuz halk görüş saatine vatandaşlarımızın yoğun ilgisiyle karşılaştık. Onların sıkıntılarına dertlerine ortak olabilmek adına elimizden gelen tüm gayreti sarf ediyoruz.

Trabzon Belediyesi olarak sorun üreten değil sorun çözen bir belediye anlayışını benimsemiş bulunuyoruz. Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın da sürekli üzerinde durduğu insan kaynaklı sosyal belediyecilik anlayışının örneklerini Trabzon Belediyesi olarak bu ve bunun gibi bir çok çalışmamızla sergilemiş bulunuyoruz.” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler