Giresunlu emekli albaya son görev

Görele AK Parti İlçe Başkanı Tolga Erener’in de babası olan Emekli Hava Albay Kemal Erener, tedavi gördüğü Trabzon Ahievren Kalp Damar Hastanesi’nde kalp yetmezliği sonucu hayatını kaybetti.Cenazesi Görele ilçesine getirilen Albay Kemal Erener için Görele

Giresunlu emekli albaya son görev

Görele AK Parti İlçe Başkanı Tolga Erener’in de babası olan Emekli Hava Albay Kemal Erener, tedavi gördüğü Trabzon Ahievren Kalp Damar Hastanesi’nde kalp yetmezliği sonucu hayatını kaybetti.

Cenazesi Görele ilçesine getirilen Albay Kemal Erener için Görele Merkez Hasanağa Camii'nde askeri tören düzenlendi. Törene Giresun Valisi Mustafa Yaman, Görele Kaymakamı Aykut Pekmez, Görele Garnizon Komutanı Binbaşı Tamer Yılmaz, Görele Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu, Görele AK Parti İlçe Başkanı Tolga Erener, Görele Jandarma Bölük Komutanı Üsteğmen Nursi Çağlak ve sevenleri katıldı.
 

Erener’in naaşı ikindi namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından askerlerin omzunda cenaze aracına konuldu. Erener’in cenazesi daha sonra gözyaşları arasında ilçeye bağlı Türkeli Köyündeki aile kabristanlığında toprağa verildi.
 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner441