banner491

Giresun'da suç makineleri yakalandı!

Giresun’un Dereli ilçesinde hırsızlık yaptıkları ve daha önce 13 ayrı hırsızlık olayına karıştıkları tespit edilen iki kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.Dereli İlçesinde meydana gelen evden hırsızlık olayı ile ilgili olarak İlçe Jandarma Komutanlığı

Giresun'da suç makineleri yakalandı!
banner492
banner432

Giresun’un Dereli ilçesinde hırsızlık yaptıkları ve daha önce 13 ayrı hırsızlık olayına karıştıkları tespit edilen iki kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Dereli İlçesinde meydana gelen evden hırsızlık olayı ile ilgili olarak İlçe Jandarma Komutanlığı Olay Yeri İnceleme Timi tarafından yapılan araştırma ve soruşturmada,söz konusu suçta kullanıldığı değerlendirilen bir şüpheli aracın gece 02.00-03.00 saatleri arasında Giresun Merkezine doğru hareket halinde olduğu belirlenmesinin ardından yapılan operasyonda araçta bulunan T.A ve A.K. isimli şahıslar yakalanarak hırsızlık olayında kullanılan araç ve çalınan malzemeler ele geçirildi.

Yakalanan şüphelilerinin çeşitli tarihlerde Giresun merkez ilçeye bağlı yerleşim yerlerinde 13 ayrı hırsızlık olayını daha gerçekleştirdikleri tespit edildi. Şüpheliler çıkarıldıkları adil makamlar tarafından tutuklanarak Giresun E Tipi Kapalı Cezaevi'ne teslim edildi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner441

banner472