banner441

banner518

banner513

Giresun'da "Bakan" sevinci

AK Parti Giresun Milletvekili Adem Tatlı, "Sayın Nurettin Canikli’nin Gümrük ve Ticaret Bakanı olması, bizim adımıza tarihi bir gurur vesilesi oldu" dedi.Tatlı, gazetecilere yaptığı açıklamada, Canikli'nin daha önce bulunduğu görevlerde de ülkesine ve ili

Bölgesel 01.09.2014, 17:24
Giresun'da

AK Parti Giresun Milletvekili Adem Tatlı, "Sayın Nurettin Canikli’nin Gümrük ve Ticaret Bakanı olması, bizim adımıza tarihi bir gurur vesilesi oldu" dedi.

Tatlı, gazetecilere yaptığı açıklamada, Canikli'nin daha önce bulunduğu görevlerde de ülkesine ve iline büyük katkılar yaptığını söyledi. 

Özellikle Giresun'a yapılan hizmetlerde Canikli'nin büyük katkıları bulunduğunu ifade eden Tatlı, şöyle konuştu:

"Örneğin ülkemizin prestij projelerinden biri olan Ordu-Giresun Havaalanı konusunda en önemli katkılardan biri sayın bakanıma aittir. İlimize ve ilçelerimize yapılan hizmetlerde ve milyonlarca lira ödenek aktarılmasında sayın Canikli’nin her zaman çabaları vardır. Biz bu dönem için üç milletvekili olarak hep uyum içerisinde çalıştık. Sayın Bakanımızın ağırlığını ve hizmet noktasındaki çabasını her fırsatta gördük. Giresun ili için çok tarihi bir dönem yaşıyoruz. Sayın bakanımızla bundan sonra da işbirliği ve uyum içerisinde daha büyük hizmetlere imza atacağız. Bu anlamda sayın Nurettin Canikli’nin Gümrük ve Ticaret Bakanı olması, bizim adımıza tarihi bir gurur vesilesi oldu."


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@