banner518

Fanatik Kaymakam Ürgüp'e gönderildi

Haber61.Net – Haber Merkezi – Trabzon’un Maçka İlçesinin sevilen kaymakamı Alper Balcı, görevden alınarak Nevşehir Ürgüp’e tayin edildi. Sevilen kaymakam bölgede uzun yıllar görev yapmış bir kaymakam olarak yerini koruyordu. Öncesinde Rize’de görev yapan

Bölgesel 03.09.2014, 11:45
Fanatik Kaymakam Ürgüp'e gönderildi

Haber61.Net – Haber Merkezi – Trabzon’un Maçka İlçesinin sevilen kaymakamı Alper Balcı, görevden alınarak Nevşehir Ürgüp’e tayin edildi. Sevilen kaymakam bölgede uzun yıllar görev yapmış bir kaymakam olarak yerini koruyordu. Öncesinde Rize’de görev yapan kaymakam AK Partili belediye başkanları ile anlaşamayarak sürüldüğü biliniyordu.

TRABZONSPORLU OLMAK ANADOLULUKTUR

Kaymakam Balcı’nın Trabzonspor fanatiği olduğu ve hiçbir Trabzonspor maçını kaçırmadığı da söyleniyordu.  Trabzonspor’un kuruluş yıl dönümünde yapmış olduğu "Trabzonsporlu olmak Anadoluluktur. Adanalı Alper Balcı, oğlu Türkbey Kayra Balcı niye Trabzonspor'u tutar? Anadolulu olduğu için, şikecilere karşı olduğu için, hırsızlara karşı olduğu için. Kupayı alana kadar söylemlerimiz devam edecektir. Ya verecekler ya yorulacaklar. Bu böyle biline" bu konuşmada da tüm Trabzonspor severlerin gönlünü kazanmıştı.

Alper Balcı, son olarak Maçka Belediye başkanlığa yeni seçilen Koray Koçhan ile aralarında sorun  olduğu biliniyordu. AK Parti; Maçka teşkilatı bu nedenle kendisinden sürekli olarak rahatsız olduğu kulislere yansıyordu.

 

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (3)
Sancak 6 yıl önce
Klasik bir akp zihniyetinin yansıması olmuş..ama şu da var ki; Ürgüp e tayin olması küçümsenecek bir şey değil...
bayram 6 yıl önce
Önceden de bu tip atamalar oluyordu gayet normal bir durum bu.
zafer günaydın 6 yıl önce
Yorum yapan zavallılar..Oluyormuş öncedende..Yazıklar olsun be..Bu ÜLKEDE TÜRK OLMAK BU ŞEHİRDE TRABZONSPORLU OLMAK ARTIK SUÇ OLDU..Doğru konuşun kıvırmayın başınızdakiler gibi..Oğlunun adı TÜRKBEY OLDUĞU İÇİN SÜRÜLDÜ DİMİ?Şivan olsaydı çözüm niyetine baştacı ederdiniz..Yalaka sülükler..Allahım size bırakmasın..Başka bişey demeyede asla değmezsiniz..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@