alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Ertan Yavaş konuştu

Ertan Yavaş Trabzon’un asayişinin eşdeğer illerle kıyaslandığında çok iyi durumda olduğunu belirterek, "Asayiş konusunda hem vatandaşlarımız hem de bizim çok ciddi gayretimiz var” dedi. Ertan Yavaş "hırsızlık olaylarında ciddi mana da bir durum yok. Bu ol

Bölgesel 19.04.2012, 14:35
Ertan Yavaş konuştu

Ertan Yavaş Trabzon’un asayişinin eşdeğer illerle kıyaslandığında çok iyi durumda olduğunu belirterek, "Asayiş konusunda hem vatandaşlarımız hem de bizim çok ciddi gayretimiz var” dedi.

 

Ertan Yavaş "hırsızlık olaylarında ciddi mana da bir durum yok. Bu olaylar sıfıra indirilmesi çok zor fakat biz en aza indirmeye çalışıyoruz. Trabzon şuanda yaşanabilir 4. Kent biz bunu daha yukarılara çıkarmak için sürekli çalışıyoruz. İnsanın olduğu yerde problem muhakkak olur fakat biz bu problemleri çözmek için buradayız" dedi.

Yavaş "bizim kabahatler kanunu ile ilgili bir affetme durumumuz söz konusu değil. Biz cezaları keseriz, ikinci gün maliye de kayıtlara girer. Bunlarla ilgili normal prosedür neyse onu uyguluyoruz.

ic.20120419153851.jpg

Trabzon’a dışarıda bakıldığında silah kullanımının çok olduğu cinayetlerin fazla olduğu gibi bir algı var. Fakat içine girildiğinde böyle olmadığı görülüyor. Örnek verirsek 4 ayda bir tane cinayet oldu.

Fenerbahçe maçında ne yapmışsak Beşiktaş ve Galatasaray maçlarında da aynı tedbirleri alacağız. Şuna açıklık getirmek isterim ki biz Fenerbahçe maçı için dışarıdan polis getirmedik. Biz tedbir alırken en zor duruma göre hazırlıklarımızı yaparız. Bize ne Fenerbahçe’den ne diğer takımlardan bir öneri almayız, almamızda söz konusu değildir. Biz Her zaman en kötü senaryoya göre hazırlıklarımızı yaparız.


Yorumlar (7)
köyün delisi 10 yıl önce
sayın emniyet müdürü fener maçı öncesinde verdiği gibi talimatlar yağdırsın etrafa. konuşmasını dinleyecekler de tiyatro izler gibi sakince kıpraşmadan izlesinler
hacısaglıoglu 10 yıl önce
bu kişi halen daha trabzondamı duruyor yazıklar olsun
Onur Reis 10 yıl önce
merkeze alınsın. Istemiyoruz seni.
ismar 10 yıl önce
İst.Emn.Müdürü GS - FB maçı öncesi gurup liderlerini toplayıp asarım keserim yakarım diyecekmi acaba merak ediyorum.
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Madem Trabzon'u o kadar güvenilir görüyorsun şikebahçe maçında utanmasan Amerika'dan FBI ajanlarını getirtecektin!
vsimsek 10 yıl önce
ertan yavaş fenerbahçe satadında yapsın toplantısını, yanına ergun ata yı almayıda unutmasın!
tayfuncan 10 yıl önce
biz güzel trabzonumuzaa yakışır bir emniyet müdürü istiyoruz.bu emn.md.istemiyoruzz.trabzona ve trabzonspora yakışır hiç bir cidi katksı olmamıştır.sadece ortamı germekten başka örneğin fb maçı öncesi verdiği demeçler ve uygulamalrı..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@