Erdoğdulular projeden memnun

Ahi Evren Kalp Damar Hastanesi, Göğüs Hastalıkları Hastanesi ile 50 bin nüfusun bulunduğu köy ve mahallelere ulaşım sağlayan Erdoğdu Yolu'nun yapımına start verilmesi memnuniyet oluşturdu. Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Trabzon halkının

Erdoğdulular projeden memnun

Ahi Evren Kalp Damar Hastanesi, Göğüs Hastalıkları Hastanesi ile 50 bin nüfusun bulunduğu köy ve mahallelere ulaşım sağlayan Erdoğdu Yolu'nun yapımına start verilmesi memnuniyet oluşturdu.


Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Trabzon halkının istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda projelerin hayata geçirildiğini kaydederek, “Erdoğdu Yolu'nun yapımı konusunda biz halkımıza söz vermiştik. Bu sözümüzü yerine getiriyoruz. Erdoğdu yolu 2014 yılında bu halinden çok farklı olacak. Artık bir araç önünde seyreden ve yavaş giden araçların arkasına takılmak zorunda kalmayacak. Hastaneye ulaşmak isteyenler trafikte takılmayacak. Biz 61 proje arasında Erdoğdu Yolu'na da yer vermiştik. 61 projeden bir tanesine daha başlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Trabzon halkı her şeyin en iyisine layıktır” dedi.
Kamulaştırma çalışmalarına bu ay başlanan ve yıl sonuna kadar 10 milyon TL kaynak ayrılan 3 kilometrelik Erdoğdu Yolu'nun maliyetinin 50 milyon TL'yi bulması bekleniyor.

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler