alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Erdoğan TS atkısıyla konuştu

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bugün ve hafta sonu Trabzon ve Rize’de bir dizi programlara katılmak üzere bugün saat 15.20 sıralarında Başbakanlığa ait ‘ANA’ uçağı ile İstanbul’dan Trabzon’a geldi. Beraberinde Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Bi

Bölgesel 11.05.2012, 16:03
Erdoğan TS atkısıyla konuştu

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bugün ve hafta sonu Trabzon ve Rize’de bir dizi programlara katılmak üzere bugün saat 15.20 sıralarında Başbakanlığa ait ‘ANA’ uçağı ile İstanbul’dan Trabzon’a geldi. 

Beraberinde Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ve eşi Emine Erdoğan ile Trabzon’a gelen Başbakan Erdoğan’ı havalimanında Gıda ve Tarım Bakanı Mehdi Eker, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ile bir grup partili karşıladı.

450.20120511174320.jpg

Başbakan Erdoğan, karşılamanın ardından AK Parti Trabzon İl Kongresi’ne katılmak üzere kongrenin yapılacağı merkeze bağlı Pelitli beldesindeki Hayri Gür Spor Salonu’na hareket etti.

ERDOĞAN PARTİSİNİN KONGRESİNDE KONUŞUYOR

Başbakan Erdoğan, Trabzonspor atkısını boynuna takarak konuşmaya başladı.

Bordo-mavili atkıyı Erdoğan'ın boynuna polis koruması taktı.

Başbakan Erdoğan, "Zengin fakir ayrımı yapmadan herkese süt dağıtımı yapacağız. Sayın Kılıçdaroğlu hayatında iktidarlık göremedi göremeyecekte" dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, herkesin konuşup konuşmayacağını beklediği Trabzonspor ve şike süreciyle ilgili herhangi bir açıklamada bulunmadan konuşmasını bitirdi ve üzerindeki Trabzonspor atkısıyla salondan ayrıldı.

Erdoğan'ın programına göre Rize iline hareket edeceği öğrenildi.

Başbakan, Pazar günü yeniden Trabzon'a gelecek ve Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ile burada bir görüşme gerçekleşecek.

Trabzon Medyasının tavrı yankı buldu 

[PAGE]

Trabzon’un yerel gazetelerinin ortaklaşa manşetlerine taşıdıkları “Adalet İstiyoruz Sayın Başbakan” manşeti Ulusal basınında dikkatinden kaçmadı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Şike sürecinde yapmış olduğu açıklamalar Trabzon Kamuoyundan tepki toplamıştı.  

Başbakan Erdoğan Partisinin Trabzon il başkanlığı seçimlerinden dolayı Trabzon’a geleceğini öğrenen Trabzon basını ortak bir karar ile manşetlerini aynı atması Başbakanı takıp eden Ulusal basınında gözünden kaçmadı. Ortak karara Trabzon basınından iki gazete uymadı.

ic1.20120511175725.jpg
 
 
ic2.20120511175741.jpg

 

Vatandaşın iligisi yoktu 

 

[PAGE]

Başbakan Erdoğan katıldığı İl kongresine Vatandaşların ilgisi çok azdı...

 

ic3.20120511180917.jpg

 

Koruma ordusuyla geldi

[PAGE]

 

Başbakan 3 günlük Karadeniz turuna koruma ordusu ile geldi.

 

ic4.20120511181209.jpg


Yorumlar (94)
maçkalı muzo 10 yıl önce
30 dakkadır sütten bahsediyo, Trabzonlunun hassasiyeti şike, ondan bahset...
bluestar 10 yıl önce
başbakanın trabzonluya bakış açısı bu işte.. atkıyı takarak milleti aptal yerine koyuyor.
selim demir 10 yıl önce
zavall ıbalık hafızalı trabzon insanımı SÜT le kandırmaya başladıki, "siz etliye SÜT lüye karışmayın ki şikebahçe şampiyon olsun...
sultanmurat 10 yıl önce
Bizimle dalga geçme sayın başbakan o atkiyi boynundan at artik sana inanmiyorum.
Metehan 10 yıl önce
Trabzon taraftarı olarak üzülüyorum. Bizim insanımız saftır, temizdir kendine yapılan haksızlıkları, adaletsizlikleri unutur affeder...
eser.k 10 yıl önce
trabzonspor atkısını taktı ya tamamdır iş bitmiştir. kaç defadır trabzonsporun hakkının çalınmasına doğrudan ve dolaylı olarak yönlendirme yapan bir başbakan ve hala bizim saf trabzonlu protesto etmek yerine yalakalık yapıyor
MUSTAFA DEMİR 10 yıl önce
Zaten Trabzonspor kaşkolunu takan trabzona kazık atıyor 2 şampıyonluk gıttı ey trabzonlu hala uyuyorsun 58 maddeyı degıştirıp kişilerle kurumu ayırın dıyen SayınBasbakan Trabzona gelip kaşkolla bizi uyutuyor ey trabzonlular bu kafayla siz cok daha beklersınız şampıyonluk fenere calışanlara hızmede devam edın.
OnAir_TS 10 yıl önce
bir sekilde burada feryat ederken, salonda recep tayyip erdogan tezahüratlarinin yükselmesi, cok aci arkadaslar. trabzonlu trabzonspora destek olmazken elalem neden olsun.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@