Erdoğan Rize'den Ayrıldı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Dünya Rizeliler Günü kutlamalarına katılmak üzere geldiği memleketi Rize'den akşam saatlerinde ayrıldı.Eşi Emine Erdoğan ile birlikte önceki gece Rize'ye gelen ve dün Dünya Rizeliler Günü kutlamalarına katılan Başbakan Erdoğ

Bölgesel 27.08.2007, 19:01
Erdoğan Rize'den Ayrıldı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Dünya Rizeliler Günü kutlamalarına katılmak üzere geldiği memleketi Rize'den akşam saatlerinde ayrıldı.

Eşi Emine Erdoğan ile birlikte önceki gece Rize'ye gelen ve dün Dünya Rizeliler Günü kutlamalarına katılan Başbakan Erdoğan, geceyi geçirdiği Güneysu ilçesi Merkez Mahallesi'ndeki evinden akşam saatlerinde çıkarak ilçe merkezine geldi.

Başbakan Erdoğan, ilçe merkezinde hemşehrileriyle tokalaşarak kandillerini kutladı. Bu sırada Başbakan Erdoğan'ın yanına gelen 20-25 yaşlarında bir genç, yüzde 60 özrü bulunduğunu belirterek, kendisine maaş bağlanmasını talep etti.

Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder'i yanına çağıran Başbakan Erdoğan, genç vatandaşla ilgilenmesini istedi. Rize Valisi Kasım Esen özürlü gence kartvizitini verirken, Başbakan Erdoğan da Vali Esen'den konuyla ilgilenmesini istedi.
Başbakan Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte daha sonra karayoluyla Trabzon'a hareket etti.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@