El arabasıyla eşini mahkemeye götürdü

Samsun’da yaşlı adam felçli olan eşini adliyedeki mahkemeye inşaatta kullanılan el arabası ile taşıması dikkat çekti. İlkadım ilçesinde ikamet ettiği öğrenilen ve adının açıklamayan yaşlı bir adam felç olan 62 yaşındaki eşini Samsun Adliyesi’nde görülen v

Bölgesel 16.12.2014, 16:21
El arabasıyla eşini mahkemeye götürdü
Samsun’da yaşlı adam felçli olan eşini adliyedeki mahkemeye inşaatta kullanılan el arabası ile taşıması dikkat çekti.
 
İlkadım ilçesinde ikamet ettiği öğrenilen ve adının açıklamayan yaşlı bir adam felç olan 62 yaşındaki eşini Samsun Adliyesi’nde görülen vasi tayin duruşmasına getirdi. Samsun 2. Sulh Hukuk Mahkemesi’nde görülen dava için bugün kapalı kasa kamyoneti ile eşini Samsun Adliyesi’nin otoparkına getiren yaşlı adam, adliye binasındaki duruşma salonuna eşini götürmek için adliyedeki bir tadilat işinde kullanılan el arabasını fark edince eşini al arabasına oturtup adliyeye götürdü. Duruşma salonundan çıkıp yine adliyeden el arabası ile dışarı çıkan yaşlı adam, " Ailemi adliyeye getirdim. Burada sakat arabası yokmuş. Mecbur kaldım inşaatın el arabasını almaya. 3 yıldır felç. Vasi tayini için adliyeye geldik." dedi.
 
Eşinin ve kendisinin isminin sorulmasına gerek yok diyen yaşlı adam eşini kapalı kasa kamyonete bindirip evlerine gitti.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@