7m

Çapkınoğlu

Dünya duysun sizi şikeciler!

Bordo Mavili taraftarlar haklı olduklarını dile getirmek için dünyanın çeşitli ülkelerinde yayın yapan gazetelere ilan vererek Türkiye'de şike olduğunun altını çiziyorlar. Adlarına "Temiz Futbol" eylemcileri veren grup Kazakistan'ın en büyük gazetesi Egem

Bölgesel 27.03.2014, 11:14
Dünya duysun sizi şikeciler!

Bordo Mavili taraftarlar haklı olduklarını dile getirmek için dünyanın çeşitli ülkelerinde yayın yapan gazetelere ilan vererek Türkiye'de şike olduğunun altını çiziyorlar. Adlarına "Temiz Futbol" eylemcileri veren grup Kazakistan'ın en büyük gazetesi Egemen'e vermiş oldukları ilanda Türkiye'de şike yaşandığını ifade ettiler.

egemen-gazetesi.gif


Yorumlar (4)
yılmaz yüce 8 yıl önce
fener Türkiye'de elinde medya gücünü bulundura bilir.

bizde dünya medyasına hitap ederiz. bunada mani olsunlar bakalım.

rezil olan onlar rezil olan uefa ve bizdeki diğer irlandalılar..
ibrahim halil 8 yıl önce
Trabzon'daki milletde hala Kupayı çalan AKP nin miytingine koşuyor..Demirören demedimi ben kupa mupa veremem, verecek gücüm yok, ver desin vereyim. Bu cümlede ver diyecek zat baş şikeci deyilmidir..
mss 8 yıl önce
İsviçre gazetelerinede ilan vermek lazım, UEFA ve FIFA' nın bu konuda TFF' yi yeterince zorlamadığı ve Ülke federasyonuna ceza vermediğini ilan etmek lazım...
adil türk 8 yıl önce
Dünyada siyasi uzantılar herzaman birbirini kollamıştır.Siyaset artık dünyada bütün haline gelmiştir.UEFA.FİFA.CAS bile bu çarkın içinde.Birileri şartları çok kötü zorluyor.Umarım fazla zorlamayla dişlileri sıyırmaz.

Biz haklıyız ve ka za na ca .ğız.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@