7m


7m

hyundai

Doktor Dehşet Saçtı!

Edinilen bilgiye göre, öğle saatlerinde Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde meydana gelen olayda Dr. Cihangir Ertürk’ün silahından çıkan kurşun hem kendisini hem de meslektaşı Hızır Kazdal’ın yaralanmasına neden oldu. Olayı

Bölgesel 25.07.2014, 10:30
Doktor Dehşet Saçtı!
Edinilen bilgiye göre, öğle saatlerinde Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde meydana gelen olayda Dr. Cihangir Ertürk’ün silahından çıkan kurşun hem kendisini hem de meslektaşı Hızır Kazdal’ın yaralanmasına neden oldu.
 
Olayın Cihangir Ertürk’ün ruhsatlı silahını arkadaşına gösterdiği sırada kaza ile silahın ateş alması sonucu gerçekleştiği iddia edildi. 
 
Rize Recep Tayyip Erdoğan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde geçtiğimiz hafta da iki doktor arasında ameliyathanenin kullanımından dolayı yaşanan tartışmada silah çekildiği iddia edilmişti. 

Yorumlar (2)
hamdiyagmur 8 yıl önce
Evet ne alaka diyebilirsiniz ama ben söyleyeyim bir toplumun sakinleştiren hayata daha yumuşak bakmasını sağlayan tek araç sanattır.Sanatı bile siyate sokanlar sanatçının eserlerine ucube diyenler yapılan dizi filmlere bile burnunu sokanlar öteki sanatçı beriki marjinal diyenler ağzından hep tehdit sözleri çıkaranlar toplumun eğitimli kesimini bile kovboya çevirdiler proflar doçentleri katlediyor halk acilde doktor dövüyor vs.vs.vs. kendi ellerinizle yaptınız bütün bunları bir oyumuz var onu bile doğru kullanamıyoruz....
sadık yılmaz bulut 8 yıl önce
Allah Allah.Bir kurşun hem karşısındakini hem kendini nasıl yaraladı yahu.

Hem Cerrah,hem anlık görevde hemde belinde silah.

Tam doktormuş.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@