7m


7m

hyundai

Defterdar veda turunda

Defterdar Karadeniz’den Borsa’ya veda ziyareti..Trabzon Defterdarı Abdullah Kenan Karadeniz;, “Yasalar ve mevzuat insan içindir. Trabzon’da bu anlayışla hareket ettik.”Trabzon’da yaklaşık 8 yıl defterdar olarak görev yapan Abdullah Kenan Karadeniz, emekli

Bölgesel 27.12.2011, 13:39
Defterdar veda turunda

Defterdar Karadeniz’den Borsa’ya veda ziyareti..

Trabzon Defterdarı Abdullah Kenan Karadeniz;, “Yasalar ve mevzuat insan içindir. Trabzon’da bu anlayışla hareket ettik.”

Trabzon’da yaklaşık 8 yıl defterdar olarak görev yapan Abdullah Kenan Karadeniz, emekliliğini istedikten sonra veda ziyaretlerini sürdürüyor.

Defterdar Karadeniz, Trabzon Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek Meclis Başkanı Mehmet Cirav ve Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Güngör Köleoğlu ile görüşerek kendilerine veda ve teşekkür etti.

Abdullah Kenan Karadeniz, Trabzon’da çok rahat ve verimli bir görev süresi geçirdiğini belirterek, “Trabzonlu ile konuşursan anlaşırsın. Yasalar ve mevzuat insanlar içindir. Trabzon’da bu anlayışla hareket ettik. Önceliğimiz bu oldu. İnsan odaklı çalışmak herkes ve herkesim için kazandırıcıdır. Trabzon’da görev yaptığım süre içinde birlikte olduğumuz herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Meclis Başkanı Mehmet Cirav da,  Deftardar Karadeniz’in çalışma şekli ve uygulamalarından memnun kaldıklarını belirterek, “Trabzon zor gibi görünür ama kolaydır. Yeter ki topu yumuşatmasını bilin. Sizi içimizden biri olarak gördük. Arkanızda iyi bir izlenim bırakarak gidiyorsunuz” diye konuştu.

Abdullah Kenan Karadeniz’e, Trabzon Ticaret Borsası tarafından yaptıkları hizmetler için teşekkür plaketi verildi.

 


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@