Davutoğlu'nun da katılacağı şölende Resul Dindar krizi

Dindar açıklamasında şu ifadeleri kullandı: 21 Mart Cumartesi Nevruz Bayramı dolayısıyla İstanbul Abdi İpekçi'de gerçekleşecek olan etkinliğe dair bize, 'genel Nevruz kutlamasıdır' bilgisini veren ve bugün bilgim dahilinde olmadan farklı bir başlık altınd

Bölgesel 21.03.2015, 13:06
Davutoğlu'nun da katılacağı şölende Resul Dindar krizi
Dindar açıklamasında şu ifadeleri kullandı: 21 Mart Cumartesi Nevruz Bayramı dolayısıyla İstanbul Abdi İpekçi'de gerçekleşecek olan etkinliğe dair bize, 'genel Nevruz kutlamasıdır' bilgisini veren ve bugün bilgim dahilinde olmadan farklı bir başlık altında gerçekleşeceğini öğrendiğim etkinlik tamamiyle organizasyonu düzenleyenlerin yanlış bilgi aktarmasından kaynaklanmıştır. Bahsi geçen etkinlikte yer almayacağımı ve bu durumu yaşamamıza sebep olanlara tavrımı net bir şekilde koyacağımı bilmenizi isterim. Kimseyi yargılamak, kırmak gibi bir niyetim olmadığı gibi belirtmek isterim ki; Hiçbir siyasi parti benim için Karadeniz değerlerimden daha üstün olmadı.Olamaz da. Önemli olan bir tarafa değil, bir duruşa sahip olmaktır.Düşünce ve kurgu için bilim adamı olmak gerekmez.Önce Vicdan sahibi olacaksın. Devletin kurum ve kuruluşlarına saygım, müziğimi evrensel alanlarda var edebildiğim müddetçe varolacaktır"

AFİŞLERDE YER ALMIŞTI

Resul Dindar'ın adı Biz Birlikte Türkiye'yiz Bahar Şöleni'ne katılacak sanatçılar arasında yer almış, afişlerde fotoğrafı kullanılmıştı. Bugün saat 13:00'de Abdi İpekçi Spor Salonunda düzenlenecek, "Biz Birlikte Türkiye'yiz Bahar Şöleni"nde Erhan Güleryüz, Funda Arar, Kibariye , Yavuz Bingöl, Mustafa Ceceli, Rafet El Roman, Serkan Çağrı, Rojin ve 7 Cihan kadınları sahne alacak.

HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR

Şölen öncesi Abdi İpekçi Spor salonu çevresinde ve içinde hazırlıklar sürüyor. Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Atatürk posterlerinin yanında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafları, hem salon dışında hem salon içinde yer alıyor.
Salon süslendi, bütün koltuklara Türk bayrakları konuldu.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (9)
Loopus61 6 yıl önce
Helal olsun!
Gurbetci 6 yıl önce
Helalin var resul kardeş.
metehan turan 6 yıl önce
alkışlıyorum...
rizeli cavit 6 yıl önce
resul dindara helal diyorsunuz ama trabzon stadini yapan akp dir hele o stadiniz bitsin ozaman görürüm sizin adamliginizi.
Serhan Kayali 6 yıl önce
Adamliğı kimlere öğretmek niyetindesin es Resul Dindar?
mustafa 6 yıl önce
Korkmayın okadar biraz cesur olun mahalle baskısını damarlarınıza kadar hisediyor ama acı var diyemiyorsunun chp çağırsaydı koşa koşa giderdin değilmi.
Hamdi Aslan 6 yıl önce
Ekmeğini keserler bizim yeni türkiyeli makarnacilar.
Hasan Hergün 6 yıl önce
Sen anlayabilmek ancak akillilarin işidir, bizim kapasitemiz seni anlamaya yatmez.Agzina saglik
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@