Dağlıca'da Pkklılar çembere alındı

  Erdoğan, terörle mücadeleyi sonuna kadar sürdüreceklerini ifade ederek, "Er veya geç bu işi başaracağız diyorum." ifadelerini kullandı.G20 Zirvesi için Meksika'da bulunan Erdoğan, son terör saldırılarıyla ilgili soruları cevapladı. Terörle mücadelede bi

Bölgesel 19.06.2012, 17:32
Dağlıca'da Pkklılar çembere alındı

 

 

Erdoğan, terörle mücadeleyi sonuna kadar sürdüreceklerini ifade ederek, "Er veya geç bu işi başaracağız diyorum." ifadelerini kullandı.

G20 Zirvesi için Meksika'da bulunan Erdoğan, son terör saldırılarıyla ilgili soruları cevapladı. Terörle mücadelede bir zamanlamanın söz konusu olmadığını ifade eden Erdoğan, bu sorunun çözümü için sadece askeri yöntemler kullanmadıklarına dikkat çekti.

ER YA DA GEÇ BU İŞİ BAŞARACAĞIZ

"Terörü hiçbir zaman pazarlık konusu olarak telakki etmedik, bundan sonra da etmeyiz." diyen Erdoğan, teröristlerin silah bırakması gerektiğini bir kez daha vurguladı. Başbakan Erdoğan, "Milletimizin başı sağolsun. Tek endişemiz ülkemize barışın gelmesini temin etmektir. Terörle pazarlık yapmadık, yapmayacağız. Teröristler silahı bıraktığı zaman zaten güvenlik güçleri operasyona meraklı değil. Teröristlerin yapması gereken tek şey silah bırakmaktır. Bugünlere kadar atılmamış adımları atarız. İnsanın olduğu her yerde suç ve suçlu vardır. Er ya da geç bu işi başaracağız" diye konuştu.

Terörle mücadele konusunda değişik siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarıyla da temas kurduklarını hatırlatan Erdoğan, "ben buradan nasıl rant ederim" kaygısı içinde olunmamasını istedi.

CEZAEVİ YANGINLARI TERÖRLE BAĞLANTILI

Erdoğan ayrıca cezaevinde çıkan yangınların terörle bağlantılı olduğunu ifade etti. Başbakan Erdoğan, cezaevlerinde kapasite sorunlarını aşacak adımlar atmakta olduklarını söyledi.

"Son terör saldırılarının ardından yine de Brezilya'ya gidecek misiniz?" sorusu üzerine Erdoğan, "Bu, eğlence gezisi değil." cevabını verdi.

 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
zevla 9 yıl önce
Sus ne olur daha fazla konuşup milleti enayi yerine koyma. Bu şehitlerin hepsi erat. Ne oldu senin özel ordun.
ADIL 9 yıl önce
Görev süren doldu hala daha çözeceğiz diyorsun.Alıştık bu hazır kalıp laflarına.Açılım kırmızı halılar la bu işi çözeceğinizimi sandınız.Siz bu konuda zerre kadar yol alamadınız gerçek olan bu.Öcalanıda serbest bırakın giderayak.
ayt.s 9 yıl önce
300 TERÖRİST ABLUKA ALTINDA DENİLİYOR 4000 ÖZEL EĞİTİMLİ ASKER (BORDO BERELİ JANDARMA ÖZEL HAREKAT VE KOMANDOLAR) VE ÖZEL HAREKAT POLSİS OPERASYONLARA KATILMIŞ ORDAN 1 TANESİ CANLI CIKARSA HİÇ ÖVÜNMEYELİM BORDO BERELİLERİMİZLE BU İŞLER ÖYLE YOUTUBE DA BORDO BERELİ ÖZELLİKLERİNİ ANLATMAYA BENZEMEZ DAĞIT ORAYI O ZAMAN İNANIRIM BORDO BERENE HADİ ÖZEL HAREKAT HADİ METLER VUR ALLAH İÇİN VUR BAYRAK İÇİN VUR
eskicİ 9 yıl önce
sene 1993 TURGUT ÖZAL dönemi. TALABANİ denen şahıs hesapta ara buluculuk yapıyor! bizim hükümetle APO arasında ateşkes oluyor sonrası mı 3 gün sonra bingöl de 33 er şehit! savunmasız silahsız!! sene 2012 yine ATEŞKES gündemde YİNE SAHNEDE TALABANİ!!! 8 askerimiz şehit!!! ne kolay dimi söylemesi 8 asker ŞEHİT! YA O ANALARIN YÜREĞİ? YA O EVLERE DÜŞEN ATEŞ? ALLAH SABIRLAR VERSİN... acımız çok ama çok BÜYÜK...
firstclass 9 yıl önce
bülent arınç da otuzbin kişinin katili terörist başının cezasını ev hapsine çevirebiliriz diyor, ondan da bi bahsedebilirmisin başbakanım...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@