Çömlekçi projesinde hükumet rant yapıyor

 Trabzon Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl ve Merkez ilçe başkanlığı ortak basın açıklaması düzenledi. İlk olarak konuşan CHP Merkez İlçe Başkanı Ahmet Kaya Kentsel dönüşüm projesi kapsamında yıkılacak olan Çömlekçi semtinde hükümet yanlıların rant sağladı

Bölgesel 29.11.2012, 13:48
Çömlekçi projesinde hükumet rant yapıyor

 

Trabzon Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl ve Merkez ilçe başkanlığı ortak basın açıklaması düzenledi. İlk olarak konuşan CHP Merkez İlçe Başkanı Ahmet Kaya Kentsel dönüşüm projesi kapsamında yıkılacak olan Çömlekçi semtinde hükümet yanlıların rant sağladığı ifade etti. Kaya, “ Çömlekçi’de  yapılan kentsel dönüşümde uygulanan istimlak bedelinde fiyatların tamamen randa döneklik bir uygulama yapılıyor. Burada uygulama yapmak isteyenler önce buraya gelmeli.”dedi.

CHP İl Başkanı Yavuz Karan, “ Trabzon’da yapılan uygulamalar tamamen kendi menfaat ve çıkarları doğrultusunda yapıyor. Trabzon Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu bura için konuşuyor. Sürekli televizyonlara çıkarak Çömlekçi projesinden bahseden Başkan soruyorum size hiç buraya geldi mi? gelmedi. Soruyorum size hiç gelmediği bir ye hakkında nasıl oluyor da konuşuyor.”şeklinde konuştu. 

Yorumlar (3)
adil türk 8 yıl önce
Anlaşıldı kaleniz elinizden gitti ucuz siyasetle geri almaya çalışıyorsunuz.Bugüne kadar CHP Trabzona be yaptı.Yiğidi öldür ama hakkını yeme.
HASAN UZUNALİ 8 yıl önce
evet chp trabzona bır sey katmadı oncekı ıktıdarlar gıbı..ama akp nın ne yaptıgıda bellı...50 bın tl ye adamların daırelerı ıstımlak ettıler 150 bın tlye yerıne daıre sattılar...bı rant ve cıkarcılıkdan başka bır sey degıldır...
bayman bayraktar 8 yıl önce
chp başkanı,önce hırsız aziz yıldırımın nasıl mağdur olduğunu açıklasın ondan sonra bu işlere baksın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@