"Canalioğlu çağdaş bir başkan"

Gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Trabzon'a gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen, Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu'nun tüm Türkiye'nin örnek aldığı bir belediye Başkanı olduğunu söyledi. Trabzon Belediyesini ziyaret ederek Başkan Cana

Bölgesel 17.11.2008, 14:09

Gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Trabzon'a gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen, Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu'nun tüm Türkiye'nin örnek aldığı bir belediye Başkanı olduğunu söyledi.

Trabzon Belediyesini ziyaret ederek Başkan Canalioğlu'nu başarılarından dolayı kutlayan Onur Öymen, “Belediye Başkanımız Volkan Canalioğlu Trabzon'da çok güzel hizmetler yapıyor. Sadece Trabzon değil, tüm ülke halkı onun çalışmalarını yakından takip edip takdir etmektedir. Çalışmaları ve davranışlarıyla Genel başkanımız nezdinde de takdir toplamaktadır.

Kendisini örnek bir belediye Başkanı olarak görüyoruz. Dürüstlüğü ve çalışkanlığı ile halkın içinden birisi olarak herkes tarafından sevilmektedir.Başkan Canalioğlu'nun bundan sonra da büyük başarılara imza atacağından kuşku duymuyoruz. Canalioğlu çağdaş ve dürüst bir belediyecilik anlayışı sergiliyor. Çalışmalarıyla, davranışlarıyla tüm ülke onu örnek almaktadır.”dedi.

Belediye Başkanı M. Volkan Canalioğlu da Onur Öymen'i Trabzon'da görmekten büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “Kendisi bürokratik ve siyasi yaşamında çok verimli ve üretken çalışmalar yürütmüştür. Aynı zamanda Trabzonlu olması dolayısıyla onur ve kıvanç duymaktayız.

İnanıyorum ki yerel seçimlerde CHP başarılı sonuçlar alacaktır. Daha sonra da birlik ve beraberlik içerisinde genel seçimlerde iktidara geleceğiz. Çünkü, Trabzon ve Türk insanı bizleri anlamaya başladı. Bununla birlikte Türk insanı mutlu birey huzurlu topluma ulaşacaktır.”dedi

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliğinin önemi artıyor
Doğu Karadeniz belediyeler Birliği'nin 2008 yılı ikinci meclis toplantısı yapıldı. Hüseyin Kazaz Kültür merkezinde yapılan ve 2009 yılının çalışma programı, bütçesi ile geçici işçi vizeleri görüşüldüğü Mecliste 2009 yılının bütçesi 3.300.000.00-YTL olarak kabul edildi.

Meclis toplantısında konuşan Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Başkanı M. Volkan Canalioğlu, Birliğin öneminin her geçen gün artırıldığını belirterek, “Kurumsal anlamda çok önemli ilerlemeler kaydettik. Doğu Karadeniz Belediyeler Birliğine bina satın alarak kendisine ait bir mekana kavuşturduk.

Birliğin gerek eğitimsel anlamda, gerekse de üye Belediyelerimize proje desteği açısından çok önemli katkılar yaparak ülke genelinde örnek bir birlik haline gelmiştir. Birliğimizin başarılı çalışmaları görüldükçe üye belediyelerimizin de sayısı ve ilgisi artmaktadır. Doğu Karadeniz Belediyeler birliği olarak birlik ve beraberlik içerisinde güzel çalışmalarımıza devam edeceğiz.

 Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Halil Memiş, yeni çıkan mevzuatlar hakkında bilgi vererek katılan belediye Başkanlarının sorularını cevapladı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
CORDOBES 13 yıl önce
başkanım volkan canalioğlu trabzonu mükemmel bir şehre çevirdi.dürüstlüğü ve çalışmasıyla bunu gerçekten hakediyor.zaten karadeniz bölgesinin en iyi belediye başkanı seçildi.bu onun ne kadar ii bir belediyeci olduğunu gösteriyor.helal başkanım inşallah yine sen seçilirsin.trabzon seninle daha güzel.
KARAYEMİŞ 13 yıl önce
Trabzon halkı ile bu kadar bütünleşen bir belediye başkanı veya siyasetçi ilk kez görüyorum.. Kentin Belediye Başkanı işte Volkan Bey gibi olmalı.. Burnundan kıl aldırmayan, millete yüksekten bakan siyasetçi veya belediye başkanı istemiyoruz..Bizim başkanımız Volkan Canalioğlu, Helal olsun başkanım size.. Trabzon'un yüzü gülüyor artık..Hep de gülecek..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@