Büyükşehir'e yakıştı mı?

HABER61.NET-HABER SERVİSİ- Bu  fotoğraf  ne yaylada nede herhangi bir dağda çekildi. Bu fotoğraf Trabzon’un merkezi sayılan Erdoğdu mahallesinde çekildi. Trabzon’un Erdoğdu mahallesinde yol  yapımı nedeniyle büyük bir kavşak yapıldı. Bahçeki mahallesi ile

Bölgesel 11.08.2014, 14:11
Büyükşehir'e yakıştı mı?
HABER61.NET-HABER SERVİSİ- Bu  fotoğraf  ne yaylada nede herhangi bir dağda çekildi. Bu fotoğraf Trabzon’un merkezi sayılan Erdoğdu mahallesinde çekildi.
 
Trabzon’un Erdoğdu mahallesinde yol  yapımı nedeniyle büyük bir kavşak yapıldı. Bahçeki mahallesi ile Erdoğdu yolunun birleştiği yer kavşak nedeniyle yükseltilince  çok sayıda vatandaş mağdur oldu.
 
Kavşak yapılacak olan  yolun yüksek olması sebebiyle 8 aydır Buzludere ve Şelale Sokak’larına  giriş yok. Vatandaşlar kaldırımın yanına dökülen taş toprak üzerinden ölümüne bir çabayla ana yola çıkıyor.Belediye yandaki evlerin yıkılacak olması ve Bahçecik’e giden yolun genişletilecek olması sebebiyle yola el atmıyor. Bu mahallede özürlüler, çocuklar, yaşlılar ve kadınlar başta olmak üzere herkes ızdırap çekiyor.
Yakında okullar açılacak. Koca büyükşehir belediyesi o yola bir merdiven yapamıyor.  
Peki Orada düşenler veya  yaralananlar olursa bunun sorumlusu kim olacak ?
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
Ahmet Tabakoğlu 7 yıl önce
Trabzon'un gerçekten büyükşehir olmayı hak ettiğine inanıyor musunuz? Ayrıca büyükşehir'in sınırları tüm trabzon ilinin sınırlarını kapsamamasına rağmen herkesin büyükşehir için oy vermiş olması da haksızlıktı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@