7m

uzungöl yayla otel

Burak Can'a son görev

İstanbul'da Berkin Elvan'ın cenaze töreninin ardından önceki gün yapılan gösteriler sırasında çıkan kavgada silahla vurularak öldürülen Burak Can Karamanoğlu memleketi Giresun’un Alucra ilçesinde son yolcuğuna uğurlandı.Alucra Merkez Camisi’nde Giresun İl

Bölgesel 14.03.2014, 14:19
Burak Can'a son görev

İstanbul'da Berkin Elvan'ın cenaze töreninin ardından önceki gün yapılan gösteriler sırasında çıkan kavgada silahla vurularak öldürülen Burak Can Karamanoğlu memleketi Giresun’un Alucra ilçesinde son yolcuğuna uğurlandı.

Alucra Merkez Camisi’nde Giresun İl Müftüsü Muhittin Oral tarafından kıldırılan cenaze namazına Giresun Valisi Hasan Karahan, Emniyet Müdürü Hikmet Bulak, Beyoğlu Belediye Başkanı Misbah Demircan, AK Parti Grup Başkanvekili Nurettin Canikli, CHP İl Başkanı Eşref Karaibrahim, baba Halil Karamanoğlu ile binlerce kişi katıldı. Anne Huriye Karameanoğlu tabutun yanına yakınlarının desteği ile gelirken, ayakta güçlükle durabildiği gözlendi. Acılı anne “Bıraktın gittin bizi oğlum” diye gözyaşı döktü.

Cuma Namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından Karamanoğlu’nun cenazesi kortej eşliğinde gözyaşları arasında toprağa verileceği Alucra Şehitliği’ne götürüldü. Kortejde kızlarında bulunması ve sloganları dikkat çekti.

FOTOGALERİ İÇİN TIKLAYINIZ...


Yorumlar (6)
osman osman 8 yıl önce
devlet halkı sükunete davet edeceğine halk devleti sükunete davet ediyor. zira devleti yönetenler ortalama halktan daha az bilgi tecrübe ve kültüre sahip. ne demek istediğimi merak eden efkan ala'nın telefon tapelerini dinlesin. zerre bürokrat eğitimi almamış, mahalle bakkalından farkı yok.
tuncay türk 8 yıl önce
allah gani gani rahmet eylesin bu gencecik çocukların kanı başbakanın eline de bulaşmıştır. her konuşmasında ortlama 80 ila 100 kere biz ve onlar diye toplumu ayrıştıran, ağzından bir kere bile sağduyu kardeşlik kelimesi çıkmayan ortaya çıkan kaos ve gerginlik ortamından yolsuzluk hırsızlık rüşvet olaylarının unutulacağını uman ve sadece kendini düşünen bir başbakana rağmen bu ülkede iç savaş çıkmayacak insanlar birbirlerini vurmayacak müslümanım deyip te ağzından bir kere kardeşlik hoş görü birlik kelimesi çıkmayan sürekli nefret öfke tehdit konuşmaları saçanlara inat bu ülkeyi böldürmeyeceğiz burak ta berkin de ahmette bizim çocuklarımız bu ülkenin öz evlatları..kimse provakasyonlara gelmesin, kavganın çatışmanın kimseye faydası yok
EMRE NEHIR 8 yıl önce
Hey Akp Bütün yaşananların tek sorumlusu sensin..Bu kadar insanları kutuplaştırıyorsun her meydanda CHP Mhpye laf demekten bıkmadın.
misafir. 8 yıl önce
durup dururken insanları kürt, laz, abaza gibi etniklere bölmek ne içindi, Türk demek neden suç haline geldi, TC leri resmi dairelerden neden kaldırdılar, neden bayarak satmaktan geçinenler bile gözaltına alındı, bunlar durup dururken mi oldu, bunları yapmasaydın olmazmıydı ey akp
Niyazi AKTÜRK 8 yıl önce
Beyler bu çocuğu kafasından vurarak şehit edenlere hiç lafınız yok mu?
Muhammet Yıldız 8 yıl önce
Evet o kadar hoşgörülü ki 50000 kişinin katili apo'yu asmayarak affedecek kadar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@