Bu sözler olay yaratır..

Haber61 - Haber ServisiTrabzon’da aniden yaşanan elektrik kesintileri çileden çıkardı. Dün sabah kentin her yerinden yaşanan kesintiler sonrası CHP Trabzon İl Başkanı Yavuz Karan, Akyazı ve Akçaabat’a ring hattı çekmek için çalışma başlatan AKSA Elektrik’

Bölgesel 09.12.2014, 10:39
Bu sözler olay yaratır..

Haber61 - Haber Servisi


Trabzon’da aniden yaşanan elektrik kesintileri çileden çıkardı. Dün sabah kentin her yerinden yaşanan kesintiler sonrası CHP Trabzon İl Başkanı Yavuz Karan, Akyazı ve Akçaabat’a ring hattı çekmek için çalışma başlatan AKSA Elektrik’e sert tepki gösterenlerden biri oldu. Karan, “Çoruh Elektrik’in bu kentte para kazanıp kenti sömürmesine sessiz kalamayız” dedi.

Karan şunları söyledi;
Orada hem vatandaşların can güvenliği tehlikede hem de şehir adına görüntü kirliliği var. Gecede orada araçlar gelişi güzel park ediliyor. Kentimizi bilmeyen ve kentimize yeni gelen insanların orada kaza yapma riski çok yüksektir” diye konuştu.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
cem küçükibraimoğlu 7 yıl önce
Sayın karan sonuna kadar haklı.Fatura tarihini iki gün gecikince elektrikleri kesen AKSA yetkilileri her gün elektriklerin kesilip evdeki eşyalarımızın bozulmasında suçu günahı çok.Sadece sömürmeye endeksli olan bu şirketi kimler dizayn edecek.
ömer bahar 7 yıl önce
tam 40 gün oldu sıkılmadan düzenli olarak arıza bildiriyorum. muhatap ve ilgili kimse yok. telefonda bir görevli not aldım abakılacak ama bakan yok. kimi kime şikayet edeceğiz lütfen bir bilen var sa yönlendirsin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@