7m

uzungöl yayla otel

Bu askerler mitingde ne yapıyor?

30 Martta yapılacak yerel seçimler öncesinde Ak Parti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla miting düzenliyor.Atatürk Alanı'n düzenlenecek mitinge yoğun bir ilgi olurken alana eski asker kıyafetiyle gelen bir grup dikkat çekti. Bu grup daha önce Ha

Bölgesel 24.03.2014, 13:35
Bu askerler mitingde ne yapıyor?

30 Martta yapılacak yerel seçimler öncesinde Ak Parti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla miting düzenliyor.

Atatürk Alanı'n düzenlenecek mitinge yoğun bir ilgi olurken alana eski asker kıyafetiyle gelen bir grup dikkat çekti. Bu grup daha önce Havaalanında Başbakan Erdoğan'ı kefen giyerek karşılayan Ak Parti Çarşıbaşı Gençlik kolları.

Daha önce Trabzon'a gelen Başbakan Erdoğan'ı Trabzon Havalimanında kefen giyerek karşılayan grup bu kez İstiklal savaşı sırasında askerlerin giydiği ünüformalardan giyerek Başbakan Erdoğan'ın dikkatini çekmeye çalışacaklar.


Yorumlar (5)
hasan yener 8 yıl önce
Yalakalik tabiki napcaklar..osloda verdiler doguyu kurdistana simdi sozde milliyetcilik yapcaklar ..yemezler akkafalilar yemezler herkesi kendiniz gibi sanmayin..
selim çavuş 8 yıl önce
Allah sevdiğim insanları bu durumlara düşürmesin.. Anası babası ölse kefen giymeyecek insanlar kalkmış bir fani uğruna kefenlerle karşılamaya gidiyor.. Bugünün kefenlileri yarının canlı bombaları olabilirler bunlar Saddam dönemini hatırlatıyor.. Herkes seçime gidiyor, belediye başkanları muhtarlar seçilecek.. Başbakan sanırsın savaşa gidiyor her yerde resimleri afişleri var. Tek adama biat edilen bir ülkede bunlar normaldir.. İnönü dönemini mumla aratıyorlar.
s.eyüboğlu 8 yıl önce
ayrıca teşeşkkür ederim hasan yener. ak kafalı olmak iyidir en azından ileri görüşlüdür, bazı gezizekalılar gibi inönü özlemi çekmiyorlar.E y Allahım ne günlere kaldık adam sıkılmadan" inönü hayranlığını " dile getirebiliyor.
selim çavuş 8 yıl önce
adam benim mesajımda inönü hayranı olduğumu çıkarmış Allah akıl fikir versin böylelerine.. Benim mesajda ne demek istediğim gayet net. inönü döneminden farkı olmadığını, her ikisinin de otoriter rejimler ürettiğini söyledim. adam kefenle falan karşılıyor tapıyor resmen sen de kalkıp ak kafalı olmak iyidir diyorsun e kardeşim yolsuzları hırsızları savunmak ne zamandır ileri görüşlülük olmuş takım tutar gibi parti tutma benden sana tavsiye olsun. inönü özlemini çeken ben değilim zaten sizin içinize hapsolmuş kendisi..
metehan turan 8 yıl önce
milli mücadeleyi yapan kahraman ecdadımızın kemikleri sızlıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@