Bu aracı görenler 155'i arasın

Rize’de devlet kuruluşlarının resmini çeken bir araç Rize’de yaşayan vatandaşların dikkatinden kaçmadı. Hemen 155’i arayan vatandaşlar durumu Rize emniyetine bildirdi. Rize emniyeti aracın Trabzon istikametine gittiğini bildirerek Trabzon Emniyet Güçlerin

Bölgesel 03.10.2012, 12:50
Bu aracı görenler 155'i arasın

Rize’de devlet kuruluşlarının resmini çeken bir araç Rize’de yaşayan vatandaşların dikkatinden kaçmadı. Hemen 155’i arayan vatandaşlar durumu Rize emniyetine bildirdi. Rize emniyeti aracın Trabzon istikametine gittiğini bildirerek Trabzon Emniyet Güçlerine uyardı.

Trabzon emniyet güçleri Rize emniyetinden aracın eşkalini alarak bölgede görev yapan birimlere durumu bildirdi 33 BBT 34 plakalı AUDİ marka gri renkteki araç için yolda denedim yapan Trabzon Trafik ekipleri aracı Gümüşhane istikametine giderken tespit etti.

Araca dur ihtarı yapıldı fakat aracın şoförü bu ihtara uymayarak Gümüşhane’ye doğru kaçtı. Polis ekipleri aracın peşinde.

Yorumlar (1)
cinneş marnş 8 yıl önce
devlet kuruluşlarının resimlerini çekmiş de ne olmuş yani..casusluk değil,çalma çırpma değil de bu rizeliler niye dünyayı velveleye verdiler..adam korkmuş kaçmıştır ki başıma ne gelecek diye. kaldı ki rizelinin dediği gibi de devlet kuruluşlarının resimlerini niye çeksin. ne işine yarayacak..bırakın böyle boş işleri bunlar devlet su işleri..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@