banner556

Boztepe'de ki bu korkuyu Çözün

Haber61.net iletişim kutusundan bir okuyucumuz bizlere ulaştı. Trabzon Boztepe'de oturan okuyucumuz evi ile 5 dakika mesafede bulunan okula kızını bırakıp, almaya giderken yaşadıklarını bizlerle paylaştı ve yetkililerden yardım istedi.Biz haber61 olarak İ

Bölgesel 03.11.2012, 23:33
Boztepe'de ki bu korkuyu Çözün

Haber61.net iletişim kutusundan bir okuyucumuz bizlere ulaştı. Trabzon Boztepe'de oturan okuyucumuz evi ile 5 dakika mesafede bulunan okula kızını bırakıp, almaya giderken yaşadıklarını bizlerle paylaştı ve yetkililerden yardım istedi.

Biz haber61 olarak İsmi bizde saklı olan okurumuzun düşüncelerini noktası virgülüne dokunmadan aktarıyor, yetkililerden sorunun çözülmesini talep ediyoruz.

 

Trabzonda yaşıyoruz ve yeni yapılanan bir mevkide (boztepe)ikamet ediyoruz.Evimle okulun arası yürüyerek 5 dakika ve eşim kızımı okula bırakırken ve alırken sokakta yaşayan ardı arkası kesilmeyen ve her gün çoğalmakta olan köpeklerle aynı yolu paylaşıyo.

Bunların sayısı zaman zaman 15 20 taneyi buluyor, daha önce bir aileye saldırdığını duymuştum, köpeklerin saldırgan olmadığını söylüyorlar ama bunu sanırım 6 yaşında olan benim kızımın korkusunu yenmez ve eşimin. Hayvan hakları derneği bunların yaşam alanının sokaklar olduğunu söylüyor, belediyemiz buna engel olmuyor ve tesadüfki  aynı mahallede bir köpek barınağı var.

Burada bir önlem alınması için illaki bir çocuğu veya bir insana saldırmasımı gerekiyor, peki ben sokağa çıksam o köpekleri tek tek vursam bu bir çözümmü,sonuçta dışarda olan benim kızım ve eşim

Yorumlar (4)
Tunga 8 yıl önce
Adı geçen yer çukurçayır beldesi ve bende birçok kez şahit oldum ki köpekten adım atılmıyor. Özellikle sabah erken saatlerde okula giden çocuklar için tehlikeli. Gruplar halinde heryerdeler. Bir an önce bu konunun çözüme kavuşturulması gerekli.
alperen öztürk 8 yıl önce
yani yazılanlar az daha 5 gün önce öğle saatlerinde 13 yaşlarında bir çocuğu zorla kutradım belediyeyey en az 10 defa gittik ama çıt yok ama arsa mütaaahit meselemiz var rant var deseek başlarının üzerine çıkaracaklar..eğer sabah saatlerinde servis bekleyen çocuklara bir şey olursa bu millet sanırım tasma ve zincirle kimi gezdireceğini biliyordur
Bekle Trabzon 8 yıl önce
Köpeğe kimse gelmez tabi. Arsa var diyin koşa koşa gelsinler.. Hem de yığınla..
Volkan Kantarcı 8 yıl önce
ne oldum değil, ne olacağım demeli Çukuçayır belediye başkanı !!! Gün gelir o sokak köpekleri seni de yerler , kuduz köpek için haram et farketmez !!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@