7m


7m

hyundai

Boztepe'de ilginç olay!

Ordu'da, Boztepe'den yamaç paraşütüyle atlayış yapan 42 yaşındaki pilot Hüseyin İlhan ters rüzgara kapılınca Ordu - Samsun karayolu kenarındaki bir ağaca takıldı. Yaklaşık yarım saat baş aşağı asılı kaldığı ağaçtan itfaiye ekipleri tarafından kurtarılan İ

Bölgesel 14.01.2012, 22:24
Boztepe'de ilginç olay!

Ordu'da, Boztepe'den yamaç paraşütüyle atlayış yapan 42 yaşındaki pilot Hüseyin İlhan ters rüzgara kapılınca Ordu - Samsun karayolu kenarındaki bir ağaca takıldı. 

Yaklaşık yarım saat baş aşağı asılı kaldığı ağaçtan itfaiye ekipleri tarafından kurtarılan İlhan, "Artistlik yaparken oldu" dedi.

Ordu'da denizden yaklaşık 530 metre yükseklikteki Boztepe'den yamaş paraşütüyle atlayış yapan pilot Hüseyin İlhan, bir süre gökyüzünde süzüldükten sonra kumsala inmeye çalışırken, ters esen rüzgar nedeniyle Ordu-Samsun karayolu kenarındaki ağaca takıldı. İlhan, paraşütünün iplerinin de kendisine ve ağacın dallarına sarılması sonucu yaklaşık yarım saat ağaçta baş aşağı asılı kaldı. Çevredekilerin durumu bildirmesi üzerine İlhan'ı kurtarmak için kısa sürede polis, itfaiye ve sağlık ekipleri olay yerine geldi.


İlhan, ağaca merdivenle çıkan itfaiye ekibi tarafından yaklaşık 10 dakikada kurtarıldı. Çevredeki bazı kişiler kurtarma çalışması yapan itfaiyecileri ve İlhan'ı alkışladı, bazıları da cep telefonun ve fotoğraf makineleriyle çalışmaları görüntüledi.

112 Acil Servis ekipleri tarafından yapılan ilk müdahale sonucu sağlık durumunun iyi olduğu belirlenen Hüseyin İlhan, kendisine, 'Geçmiş olsun, nasıl oldu bu olay?' diye soranlara, "Artistlik yaparken oldu ama iyiyim" yanıtını verdi.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@