Belediyeden 60 bin ton asfalt

2010 yılı asfalt sezonunda 60 bin ton asfalt sermeyi planlayan Trabzon Belediyesi belirlediği hedefe ulaşarak rekor kırdı.  Son olarak Yeni Cuma ile –Bahçecik arasında yaklaşık 1 km asfalt yol yapan belediye Aralık ayı sonuna kadar asfalt çalışmalarını sü

Bölgesel 23.11.2010, 09:39
Belediyeden 60 bin ton asfalt

2010 yılı asfalt sezonunda 60 bin ton asfalt sermeyi planlayan Trabzon Belediyesi belirlediği hedefe ulaşarak rekor kırdı.

 

 Son olarak Yeni Cuma ile –Bahçecik arasında yaklaşık 1 km asfalt yol yapan belediye Aralık ayı sonuna kadar asfalt çalışmalarını sürdürecek.

 

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu 2010 asfalt sezonunda 60 bin ton asfalt serme hedefiyle yola çıktıklarını belirterek, “ Yoğun olarak sürdürdüğümüz çalışmalar neticesinde 60 bin ton asfalt serme hedefimizi gerçekleştirdik. Bu aynı zamanda Trabzon Belediyesi tarihinde bir rekordur. Serdiğimiz asfaltın kalitesini de artırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu anlamda makine parkımızı güçlendirmeye gayret gösteriyoruz. Şimdiye kadar asfaltlama çalışmalarında kullanılmayan lastik tekerlekli silindir aracını belediyemize kazandırdık. Bunun yanında yeni bir demir bandajlı silindir daha aldık. Amacımız her mahalleye eşit hizmet anlayışıyla kentimize en iyi hizmeti vermektir” diye konuştu.  

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (1)
trapezuss 9 yıl önce
Trabzonda 60 km asfalt uygulanmış ama nasıl asfalt.2 nolu Beşirli mahallesini gelin bir görün.berbat durumda.Altyapısız dökülen asfalt sonucunda bir yağmurla yollar mahvolmuş.Tarla gibi resmen.Çamurun üzerine asfalt dökmek marifet değildir.Her yıl dökersiniz bu şekilde.2 nolu Beşirli mahallesini bir görün derim Belediyemizin yetkililerine.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@