banner526

banner533

banner535

Belediye bunu görmüyor mu?

Karadeniz Teknik Üniversitesi ile Trabzon'un en işlek Alışveriş merkezleri arasındaki köprü üzerindeki yaya geçidinde bulunan çukur görenleri çileden çıkarıyor.Aylardan beri yaya kaldırımının tam ortasında bulunan çukurun ne amaçla orada durduğu soru işar

Bölgesel 29.12.2010, 21:10
Belediye bunu görmüyor mu?

Karadeniz Teknik Üniversitesi ile Trabzon'un en işlek Alışveriş merkezleri arasındaki köprü üzerindeki yaya geçidinde bulunan çukur görenleri çileden çıkarıyor.

Aylardan beri yaya kaldırımının tam ortasında bulunan çukurun ne amaçla orada durduğu soru işareti yaratırken, yaşlı ve dalgın vatandaşların sıkça çukuru farketmeden yürürken bir çok düşme olayıyla karşı karşıya kalması tepkilere neden oluyor.

Her fırsatta Trabzon'un çevresi ile ilgili olarak açıklamalar yapan ve yatırımları anlatan yetkililerin yaya kaldırımı üzerinde bulunan bu çukura ilgisiz kalmaları tepkilere neden olurken haber61.net'e konu ile ilgili şikayetlerini duyuran vatandaşlar "Bu ne vurdumduymazlık, bu çıkur burada tuzak olarakmı duruyor. neden duruyor. Yaşlı ve dalgın insanlar sıkça burada düşüyorlar. Vatandaşların bu çukura takılarak kafasını köprü korkuluklarına vurması ve tehlikeli sakatlıkların ortaya çıkması bir yerlerini kırmasımı bekleniyor. İlgililere sesleniyoruz bu ayıbı biran önce kapatsınlar" serzenişlerinde bulundular.

Biz haber61.net olarak vatandaşlardan bu şekilde gelen tepkileri yetkililere duyuruyor ve diyoruz ki "Bize bildirilen ve vatandaşın sağlığı ile ilgili olan her olayın düzeltilinceye kadar takipçisi olacağız"


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (8)
yasarkaya 10 yıl önce
resimden rogarın kapaklı olduğu ve bu kapağın çalındığı açıkça belli oluyor birileri kendi içerisinde homurdanacağına telefon açıp belediyeye haber verseydi çoktan kapanırdı ucuz muhalefet haberi
baysel 10 yıl önce
İşinize geldimi kapak çalındı ha... Kargalar bile gülüyor. Belediye görevini yapmıyor demiyorsunuz... Acil olarak kapatılsın da birisinin ayağı kırılmasın temennimiz bu.. Bırakın bu ucuz siyasetleri...
ADIL 10 yıl önce
Unutulmuştur.Bilinçli vatandaş haber verecek belediyede gerekeni yapacak.
zenga 10 yıl önce
Bu tür olaylar çok meydana geliyo bir hadise başa gelmeden kapamazlar illa ki birinin canı yanacak ondan sonra çözüm üretecekler. Polonya'nın krakow şehrinde bir video izledim adamlar herhangi bir çatlakta hemen hasar vtespiti yapıp sorunu gideriyolar can kaybına el vermiyolar. biz polonyadan daha mı geri ülkeyiz ama adamlar bilinçli bizim yöneticiler biraz oturup eğitim alıp çalışmalı..
sniper 10 yıl önce
biz bunlara alıştık bizim insanımız hizmet edene deil başka şeylere bakar 61 proje herkese hayırlı olsun
fata 10 yıl önce
Bunların her tarafı çukur...61 projeymiş...Yaptıkları bir iş göstersinler yeter..Volkan abinin dev projeleri Atapark Belediye Sarayı, Alışveriş Merkezi ve Hamamizadeyi açsınlar yeter
seffah 10 yıl önce
belediyeye değil gidin karayollarına hesap sorun.. belediyenin sorumluluğunda değil.. hangi belediye köprü ve viyadük yapıyor? önce bunu sorgulayın.. bu arda fata kardeş ataparkı toki yaptı.. alışveriş merkezini de yerini bedelsiz alarak yaptı.. bunlar volkanın eseri değil..
cesur_tr 10 yıl önce
ben kalkınmada oturuyorum.o rögar kapağı forumun açıldığı ilk günlerden beri yok.ben çok geçiyorum o yoldan..şimdiki belediyeden öncede ordaki kapak çalınmış durumdaydı.eskisi düzeltmedi yeniside düzeltmedi malesef..haberlere çıktı yine düzelten yok..belki biri oraya takılıp köprüden düşüp ana yola çakılırsa o zaman değişirler..ktü c kapısındaki öğrenciye araba çarpma olayı gibi..çocuk öldü koruma yaptılar oraya..öldükten sonra ne faydası varki..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@