banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Bayramlaşma çadırını birbirine kattılar

 Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı’dan harçlık almaya çalışan çocuklar bayramlaşma çadırını birbirine kattı. Bakanın korumaları çocuklardan kaçmak zorunda kaldı. Rize Belediyesi tarafından toplu bayramlaşma düzenledi. Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati

Bölgesel 26.10.2012, 15:51
Bayramlaşma çadırını birbirine kattılar

 

Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı’dan harçlık almaya çalışan çocuklar bayramlaşma çadırını birbirine kattı. Bakanın korumaları çocuklardan kaçmak zorunda kaldı.
 
Rize Belediyesi tarafından toplu bayramlaşma düzenledi. Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı’nın da katıldığı bayramlaşmaya ilgi yoğun oldu. Vatandaşlar bakan başta olmak üzere şehrin önde gelenleri ile tek tek bayramlaştı. Toplu bayramlaşmada vatandaşlar şikayet ve taleplerini ilgililere aktarma imkanı buldu. Bayramlaşma kuyruğunda son sıra çocuklara verildi. Ancak çocukları zaptetmek bir hayli güç oldu. Bakandan harçlık almaya çalışan çocuklar bakanın korumalarını sıkıştırarak izdihama neden oldu. 
 
Korumalar çadırdan çıkarak sıkışıklığı önledi. Ancak çocuklar 10 TL’lik harçlıklardan alabilmek için çadır dışında da korumaların peşini bırakmadı. Korumalar her ne kadar paranın bittiğini söylese de çocuklar bir türlü korumaların çevresinden ayrılmak istemedi. Bakanın korunmasında görevlerini başarı ile yerine getiren özel eğitimli korumalar çocukların ısrarı karşısında yenik düşünce çareyi kaçmakta buldu.

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@