Bayraktar, Göktaş kavgasının faturası kesildi!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ile AK Parti eski milletvekili Kemalettin Göktaş’ın havalimanında kavgasının görüntülediği iddiasıyla Trabzon Emniyet Müdürlüğü’nde görevli bir polis memuru Adem Aydın ile emniyet amiri Aydın Öztürk açığa alınd

Bayraktar, Göktaş kavgasının faturası kesildi!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ile AK Parti eski milletvekili Kemalettin Göktaş’ın havalimanında kavgasının görüntülediği iddiasıyla Trabzon Emniyet Müdürlüğü’nde görevli bir polis memuru Adem Aydın ile emniyet amiri Aydın Öztürk açığa alındı.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün 23 Kasım’da Trabzon’a gelişi öncesinde havalimanı VİP salonu önünde Bakan Bayraktar ile Ak Parti eski Trabzon Milletvekili Kemalettin Göktaş’ın tartışma görüntülerinin televizyonda yayınlanınca Trabzon Valiliği, görüntüleri kimin servis ettiğini bulabilmek için soruşturma başlattı. Trabzon Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Adem Aydın’ın kavga görüntüleri çektiği belirlendi. Bunun üzerine polis memuru Adem Aydın ile Muhabere Eletronik Şube Müdürü Aydın Öztürk açığa alındı, haklarında adli ve idari soruşturma başlatıldı.

Görüntülerin emniyetten kim tarafından verildiğinin araştırıldığı belirtildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmail AKSOY
İsmail AKSOY - 6 yıl Önce

Maalesef hırsızın hiç bir zaman kabahati olmuyor. Kavga neden basına sızmışmış. Bu seviyede kavga neden olmuş, kimse merak etmiyor mu benden başka?

Bu seviyedeki insanların en azından bulundukları mekanın farkında olmaları gerekmez mi? Tek kelime "Ayıplıyorum her ikisini de. Okuyanlara saygılarımla.

Sefa
Sefa - 6 yıl Önce

iki tane kendini bilmez ticari çıkarları uğruna kavga edecek,gariban memurum açığa alınacak,vah memleketim vah! akp valisi hemen icraat yapmış helal olsun.keşke her oleye bu kadar duyarlı olsalar!

misafir.
misafir. - 6 yıl Önce

kendi kabahatini devletin memurunu açığa almakla kapatan zihniyeti kınıyorum

fatih kantarci
fatih kantarci - 6 yıl Önce

yoruma gerek bile yokkkk....

SALİH AGAOGLU
SALİH AGAOGLU - 6 yıl Önce

herkes işini yaparsa hiç sıkıntı olmaz...

polis çekipte saga sola servis ederse çıkar açığa..başkasının açıklarını dışa ifşa eden açığa çıkar bu kadar basit.

SIRADAKİ HABER

banner513