Bayburt şehidine ağlıyor

 Bingöl'de askeri konvoyun geçişi sırasında bölücü teröristlerce düzenlenen saldırıda şehit düşen Bayburtlu şehidin baba ocağında büyük bir üzüntü yaşanıyor. Bayburt un Akşar kasabasında ikamet eden şehit İdris Karakaşoğlu (21)'nun ailesi acı haberin ardı

Bölgesel 19.09.2012, 16:55
Bayburt şehidine ağlıyor

 

Bingöl'de askeri konvoyun geçişi sırasında bölücü teröristlerce düzenlenen saldırıda şehit düşen Bayburtlu şehidin baba ocağında büyük bir üzüntü yaşanıyor.
 
Bayburt un Akşar kasabasında ikamet eden şehit İdris Karakaşoğlu (21)'nun ailesi acı haberin ardından büyük bir şok yaşadı.
 
Dokuz aylık asker olan şehit Karakaşoğlu'nun ailesine haberi İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Hacı Demirezen ve beraberinde bulunan subaylarla İl Müftüsü Kemalettin Aksoy verdi. 112 Acil Yardım ekibinin de hazır bulunduğu şehit evinde acı haberi olan şehit babası Mustafa, şehit annesi Emine ve yaklaşık 2 yıllık eşi Sevda Karakaşoğlu baygınlık geçirirken şehit yakınlarının feryatları yürekleri dağladı.
 
Karakaşoğlu'nun, ailesinin yanından ayrılmadan önce askere giderken evinin girişine Türk bayrağı astığı belirtilirken, şehit askerin iznini iki gün önce tamamlayarak Hakkari'deki birliğine ulaşmak üzere Elazığ toplama merkezine teslim olmuştu.
 
6 aylık Elanur adında bir kızı bulunan şehit İdris Karakaşoğlu'nun cenazesi Ankara'ya götürülürken, kimlik tespitinin ardından ailesine teslim edileceği öğrenildi.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@